Sākums

Vispārēji (31)

 • Vai ir pirmā klase ar mūzikas novirzienu? Priecīgus Ziemassvētkus! Paldies par atbildi. Anna.
  20-dec-2015
  anna vevere(graudone)

  Jēkabpils Valsts ģimnāzijā var sākt mācīties no 7. klases.

  R. Blaumaņa ielā 27 (Jēkabpils Valsts ģimnāzijas 3. korpusa 3. stāvā) atrodas Jēkabpils pamatskolas filiāle, kurā mācās skolēni no 1. līdz 3. klasei. Lūdzam šo jautājumu adresēt Jēkabpils pamatskolai.

 • Vai 11.a klasē būs kāds jauns skolēns? Cik skolēnu pašlaik ir kopumā?
  26-aug-2015
  Jūlija Bajāriete

  Iespējams, ka 11.a klasē būs kāds jauns skolēns. Jaunā mācību gada sarakstā šobrīd ir 517 skolēni.

 • "Skolā tiek nodrošināta iespēja katram skolēnam ēst siltas pusdienas, kas ir galvenais šajā jautājumā." Tas ir otrs svarīgais šajā jautājumā, pirmārt ir jādomā vai ēdiens, ko skolēni pērk ir veselīgs, vai no tā viņi varēs gūt enerģiju, lai pilnvērtīgi mācītos? Tāpat, kāpēc tirgo visādus draņķus, bet augļi parādās reti kā tāds brīnums. Tur ir neveselīgi čipsi, šokolādes, bet kādi enerģijas batoniņi vai tml? Kāpēc nekas netiek mainīts?
  22-jūn-2015
  Anonīms

  Pašvaldība tuvākajā laikā izsludina jaunu iepirkumu par ēdināšanu Jēkabpils izglītības iestādēs un, acīmredzot, ar 1.09.2015. būs jauns kvalitatīvs ēdinātājs.

 • Kadi lidzekli japerk pirmklasniekam dodoties uz skolu?
  11-jūn-2015
  Anonīms

  Jēkabpils Valsts ģimnāzijā var sākt mācīties no 7. klases.

  R. Blaumaņa ielā 27 (Jēkabpils Valsts ģimnāzijas 3. korpusa 3. stāvā) atrodas Jēkabpils pamatskolas filiāle, kurā mācās skolēni no 1. līdz 3. klasei. Lūdzam šo jautājumu adresēt Jēkabpils pamatskolai.

 • Labdien! Interesējoties par salidojumu ieraudzīju būtisku kļūdu. 1969./70.m.g. 11.b klases audzinātājs bija Tālivaldis Asariņš. Viņš mūs audzināja no 8. - 11.klasei. 1969./70.m.g. 11.b klases absolvente Vaira Kamara (Policāne).
  21-apr-2015
  Anonīms

  Paldies par vērīgumu un tik precīzu kļūdas aprakstu, tagad kļūda ir izlabota.

 • Labdien! Esmu absolvējusi Ģimnāziju 1982. gadā A. Kirsanova klasē. Šogad esmu nolēmusi apmeklēt salidojumu 2.maijā, bet, diemžēl, savu vārdu absolventu sarakstos neatradu. Bērni par mani smejās, saka, ka man nav ko darīt salidojumā, jo es šo skolu neesmu absolvējusi. Ar cieņu, Sandra Caune
  08-apr-2015
  Anonīms

  Paldies, ka informējāt par kļūdu absolventu sarakstos. Kļūdu izlabojām un atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

 • Vai pamatskolas klasēm līdz 7. klasei arī notiek mācības skolā, un tā darbojas kā 1.vidusskola, vai mācīties var sākt tikai no 7.klases ģimnāzijā?
  02-apr-2015
  Anonīms

  Jēkabpils Valsts ģimnāzijā var sākt mācīties no 7. klases.

  R. Blaumaņa ielā 27 (Jēkabpils Valsts ģimnāzijas 3. korpusa 3. stāvā) atrodas Jēkabpils pamatskolas filiāle, kurā mācās skolēni no 1. līdz 3. klasei.

 • Sveiki. Vai ir iespējams izvietot absolventu sarakstu pa gadiem un klasēm? Ideju var apskatīties Aizkraukles novada ģimnāzijas mājas lapā. Tā ir ļoti noderīga informācija, sevišķi pirms salidojuma. Paldies.
  04-mar-2015
  Anonīms

  Absolventu saraksts publicēts: Par JVĢ -> Absolventi -> Absolventu saraksts

 • Līdz cikiem skolēni var atrasties skolā?
  08-feb-2015
  Anonīms

  Skolēni skolā var atrasties līdz plkst. 17.00.

 • Kad atkal notiks nometnes Mellē? un pēc kādiem kritērijiem tiek atlasīti skolēni, kuri tiek uz šīm nometnēm?
  22-jan-2015
  Anonīms

  Melles nometne bija pašvadības piedāvājums 2014. gadā, jo tā saņēma Melles pašvaldības uzaicinājumu. Līdz tam tāds piedāvājums ģimnāzijai pēdējos septiņos gados nebija bijis. Viss atkarīgs no Melles pašvaldības, tāpēc par nākotnes aktivitātēm nevar spriest. Brauca skolēni, kuri mācās un labi mācās vācu valodu.

 • Kādi ir pusdienu izcenojumi? Par kādu summu ir iespējams paēst?
  20-jan-2015
  Anonīms

  Ēdienkarte ir mainīga un tāpēc nevarēšu nosaukt visu ēdienu cenas, priekšstatam minēšu dažus ēdienus. Porcija, kurā ir kartupeļi, kotlete no cūkgaļas vai vistas gaļas un salāti, maksā ap 1.40 €, biezpiena plācenīši ar krējumu vai ievārījumu - 1 €, dažādas zupas - ap 0.50 €. Skolēnu domas par nepieciešamo naudas summu pusdienām dalās - no 1 € līdz par 4 €.

 • Vai 11.klases un 12.klases skolēniem arī ir nepieciešamas dienasgrāmatas? Ja jā, tad skolas vai jebkurā veikalā nopērkamās?
  15-aug-2014
  Anonīms

  Ģimnāzijas 7.-10. klašu audzēkņi lieto vienotas savas skolas dienasgrāmatas, kuras tiek iegādātas par pašvaldības līdzekļiem.

  11. un 12. klašu audzēkņi par šo jautājumu vienojas septembrī, kad satiekas ar klasesbiedriem un audzinātāju.

 • Vai JVĢ vecāko klašu skolēni, jaunus skolēnus uzņem uzreiz klases kolektīvā vai notiek tāda kā šķirošana vai atgrūšana un nepieņemšana kolektīvā?
  14-aug-2014
  Anonīms

  Ļoti labs un ļoti, ļoti sarežģīts jautājums, uz kuru viennozīmīga atbilde nav iespējama. Jāņem vērā, ka ģimnāzijas sabiedrība ir visas sabiedrības spogulis. Varu dalīties tikai par savu bērnu pieredzi. Viņi abi bija ienācēji ģimnāzijas klasēs, un ne dēlam, ne meitai nebija grūtību iekļauties klases kolektīvā. (Biruta Lasmane)

 • Vai 10. klasē skolēniem ir dienasgrāmatas?
  23-jūl-2014
  Anonīms

  Jā.

 • Vai JVĢ skolotāji ir atsaucīgi?
  03-jūl-2014
  Anonīms

  Jā.

 • Labdien! Vai absolventi dokumentus var izņemt tikai 1.jūlijā, vai to var izdarīt arī citā dienā? Paldies!
  18-jūn-2014
  Anonīms

  Absolventi dokumentus var izņemt arī pēc 1. jūlija kancelejā vai 117. kab. darba dienās laikā no plkst. 9.00 līdz 15.00.

 • Un samaksa par pusdienām notiek kā ēdnīcās? Paņem ko vēlies un uzreiz samaksā?
  11-jūn-2014
  Anonīms

  Jā, tieši tā ir.

 • Sveiki! Es vēlējos uzzināt par ēdināšanu. Vai varat, lūdzu, pastāstīt, kā jūsu skolā notiek ēdināšana?
  11-jūn-2014
  Anonīms

  Pusdienu starpbrīdis ir 40 min un skolas ēdnīcā ir iespēja ēst siltas pusdienas, komplektējot porciju atbilstoši savām vēlmēm: ir zupas, salāti, otrie ēdieni, saldie ēdieni utml. Tad arī tiek veikta samaksa par ēdienu. Ja interesē kaut kas sīkāk, lūdzu, jautājiet.

 • Vai Jvģ ir pieejami tādi pulciņi, kā tautu dejas, teātris un ansamblis?
  10-jūn-2014
  Anonīms

  Ģimnāzijā ir pieejamas tautu dejas un dažādi ansambļi, arī koris, bet teātra nodarbības gan nevaram piedāvāt. Iespēja praktizēties teātra jomā ir 12. klasē gatavojoties Žetonu vakara izrādei.

 • Gribētos zināt, kā uzskata skolas vadība - vai skolas pusdienu piedāvājuma cenas ir atbilstošas ēdiena kvalitātei? Tirgus ekonomikā grūti spriest par cenām, to ietekmē vairāki dinamiski faktori, jāsalīdzina arī kvalitāte. Ģimnāzijas padomē ir dibināta darba grupa ēdināšanas sakarā, kura pēta arī cenu jautājumu. Rezultātu aktualizēšana būs pēc 12.decembra. Kur var aplūkot šos rezultātus? Neizskatās, ka kaut kas lietas labā būtu darīts. Ēdiens joprojām neatbilst cenām, nemaz nerunājot par garšu.
  01-feb-2014
  Anonīms

  Ēdināšanas uzņēmums katru dienu piedāvā 8-10 otros ēdienus, 4 veidu salātus, 4 veidu dažādas piedevas un zupu. Katram ir iespēja izvēlēties to, kas viņam garšo. Garšas prasības ēdināšanas uzņēmums nodrošina ievērojot MK noteikumus nr. 1026 un nr. 172, kuri regulē prasības garšvielu pielietošanai skolu ēdnīcās.
  Cenas, kuras nosaka ēdināšanas uzņēmums, nav augstākas un nav zemākas kā vidēji citās Latvijas skolās un publiskajās ēdināšanas iestādēs.
  Skolā tiek nodrošināta iespēja katram skolēnam ēst siltas pusdienas, kas ir galvenais šajā jautājumā.
  Pusdienās apēstais apjoms, garšas uztvere un tradīcija izmantot racionāli naudu ir katra cilvēka privāts gaumes jautājums. Tāpēc arī viedokļu ir tik daudz, cik ēdināšanas pakalpojumu izmantotāju.

 • Kāpēc nekas netiek mainīts ēdināšanas jomā- ēdiens neatbilst veselīgam uzturam, cenām, izvēle ir ļoti trūcīga un no tā ēdiena, kas tur ir nevar teikt, ka tas ir garšīgs! Uzskatu, ka ir jārūpējas par to, lai JVĢ būtu kvalitatīvs ēdiens, kāpēc pats direktors neēd skolā un brauc ēst ārpus skolas?
  29-jan-2014
  Anonīms

  Tā kā jautājums satur arī pret atsevišķu personu izteiktus melus, tad lūdzam mainīt formulējumu jautājumam un iesūtīt vēlreiz, ja ir vēlēšanās saņemt atbildi.

 • Vai ir pieejams JVĢ foto arhīvs?
  16-dec-2013
  Anonīms

  Jā, arhīvs ir pieejams. Lai iegūtu nepieciešamās fotogrāfijas, jāgriežas pie direktora vietnieces Birutas Lasmanes 238. kab.

 • Gribētos zināt, kā uzskata skolas vadība - vai skolas pusdienu piedāvājuma cenas ir atbilstošas ēdiena kvalitātei?
  28-nov-2013
  Anonīms
  Tirgus ekonomikā grūti spriest par cenām, to ietekmē vairāki dinamiski faktori, jāsalīdzina arī kvalitāte. Ģimnāzijas padomē ir dibināta darba grupa ēdināšanas sakarā, kura pēta arī cenu jautājumu.
  Rezultātu aktualizēšana būs pēc 12.decembra.
 • Kāpēc skolā bieži skan avārijas signāls, bet neviens uz to nereaģē?
  27-nov-2013
  Anonīms

  Katra stāva gaiteņa galā atrodas ugunsdzēsības trauksmes signāla poga. Minētajos gadījumos šo pogu nospieda palaidnīgs skolnieks, taču tajā pašā brīdī tika piefiksēts no skolas darbinieka puses. Neviena patiesa incidenta nav bijis visā skolas vēsturē.

 • Ir iespējams piereģistrēties? Jo, piemēram, es nevaru ielogoties jo nemaz neesmu reģistrēts!
  05-okt-2013
  Anonīms

  Veidojot mājas lapu tika plānots, ka ielogoties varēs ar tiem pašiem lietotājvārdiem un parolēm, ko izmantojat, lai pieslēgtos datorklases datoriem, bet, saistībā ar pašvaldības jauno datortīklu projektu, šāda funkcija vairs netiek plānota.

 • Cik vispārīgi JVĢ ir skolotāju?
  03-okt-2013
  Anonīms

  Pavisam kopā šajā mācību gadā ģimnāzijā strādā 63 skolotāji, ieskaitot arī tos, kas māca vien dažas stundas vai arī strādā tikai interešu izglītībā.

 • Kad varēs normāli ielogoties?
  23-sep-2013
  Anonīms

  Atbildi sagatavoja Jēkabpils pašvaldības Informātikas nodaļas vadītājs Edgars Katiņš: "Ielogošanās norit atbilstoši rīkojumam un, ja ir kādas problēmas, vienmēr var konsultēties ar Viktoru (viktors.kudrjasovs@jekabpils.lv) vai Arni (arnis.antonovs@jekabpils.lv)."

 • Kāpēc JVĢ nekas netiek domāts par jaunas sporta zāles/halles celtniecību. Tas ir ļoti liels mīnus, jo bērni ir ļoti sportiski un stāvoklis zālē ir ļoti bēdīgs! Kāpēc 3. vsk; 2 vsk ir jaunas sporta zāles! Vai varbūt arī JVĢ ir ieplānota sporta zāles celtniecība?
  31-aug-2013
  Anonīms

  Tā kā šogad tika veikta JVĢ garderobes izbūve, kā arī plānota virtuves tīklu sakārtošana, diemžēl vairāk finansējuma pašvaldība nevar atvēlēt vienai izglītības iestādei, jo 2013.gadā tika veikti lieli rekonstrukcijas darbi 3.vsk un pamatskolā, kā arī 2014. plānota PII Kāpēcītis rekonstrukcija.
  Pašvaldības budžeta iespēju robežās arī turpmāk uzlabosim izglītības iestāžu infrastruktūru, tai skaitā JVĢ sporta zāli.

 • Cik skolēnu mācās skolā?
  20-aug-2013
  Anonīms

  Ģimnāzijā mācās 541 skolēns (dati uz 03.05.2013.)

 • Kur var apskatīt visas JVĢ klases kopā ar klases foto?
  14-aug-2013
  Anonīms

  Skolas muzejā un gadagrāmatā.

 • Kā vecāki var reģistrēties elektroniskajam žurnālam "E-klase"?
  09-apr-2013
  Anonīms

  Reģistrēties E-klasē var divos veidos:

  • Reģistrēties vari, sazinoties ar sava bērna skolotāju. Skolotājs E-klasē reģistrēs Tavu mobilā telefona numuru un nosūtīs uz to paroli.
  • Reģistrēties ir iespējams arī elektroniski šeit. To, ka esi skolēna vecāks, Tev būs jāapstiprina ar internetbankas palīdzību (SEB banka, Swedbank).

Uzņemšana (18)

 • Ja mana gada vidējā atzīme ķīmijā, fizikā un matemātikā ir 5, tad es nevaru iestāties skolā? :(
  14-mai-2015
  Anonīms

  Iestājoties ģimnāzijā, vidējo vērtējumu neņem vērā. Katrā izglītības programmā ir noteikti profilējošie mācību priekšmeti, kuru gada vērtējumu sasummējot, jāiegūst noteikts punktu skaits. Detalizēta informācija uzņemšanas noteikumos 18. punktā.

 • Ja man vidējā 5,5 man ģimnāzijā netikt, vai ne? :(
  29-nov-2014
  Anonīms

  Jēkabpils Valsts ģimnāzijas uzņemšanas noteikumos vidējais vērtējums nav kritērijs. Kritēriji, kas attiecas uz ballēm ir šādi:

  • Izglītojamajiem, kuriem pamatizglītības sekmju izrakstā ir kaut viens gada vērtējums zemāks par 4 ballēm, uzņemšana tiek atteikta.
  • tiek ņemts vērā apliecības par pamatizglītību sekmju izrakstā gadā iegūtais vērtējums noteiktos mācību priekšmetos attiecīgajās izglītības programmās, to summējot:
   • vispārizglītojošā programma (31011011) - minimālā punktu kopsumma 25 (1.svešvaloda, latviešu valoda, matemātika, bioloģija, Latvijas un pasaules vēsture)
   • humanitārā un sociālā (31012011) - minimālā punktu kopsumma 27 (1.svešvaloda (6-10), 2.svešvaloda, latviešu valoda (6-10), literatūra, Latvijas un pasaules vēsture)
   • matemātikas, dabaszinību un tehnikas (kods 31013011) - minimālā punktu kopsumma 30 (1.svešvaloda (6-10), matemātika (6-10), fizika (6-10), ķīmija (6-10), bioloģija (6-10))

   

 • Vai JVĢ ir iespēja uzņemt astotklasnieku?
  02-jūl-2014
  Anonīms

  Jā, pie mums var nākt mācīties arī uz 8. klasi.

 • Ja man vidējā atzīme ir 5.5 mani ģimnāzijā uzņemtu? Vai uz ko tik labu es nevaru cerēt?
  26-jūn-2014
  Anonīms

  Ģimnāzijā noteikti netiek uzņemti tikai tie audzēkņi, kuriem apliecībā ir vērtējumi zemāki par 4 ballēm. Jums noteikti ir iespēja tikt uzņemtam ģimnāzijā.

 • Labdien! Es 2014./15. m.g. mācīšos 11.klasē, beidzot 10.klasi mana vidējā atzīme summējot kopā visus mācību priekšmetus bija 6.00. Vai es varētu tikt pie jums mācīties? Vai tomēr mana vidējā atzīme ir pārāk zema?
  10-jūn-2014
  Anonīms

  Pie uzņemšanas ģimnāzijā netiek izmantots kritērijs "vidējā atzīme", viss ir atkarīgs no izvēlētās programmas un atbilstošo mācību priekšmetu vērtējumiem. Būsim priecīgi Jūs sagaidīt ar 10. klases liecību un pārējiem dokumentiem (sk. Par JVĢ -> Uzņemšana) pie mums uz atbilstošas mācību programmas izvēli, lai varat veiksmīgi sasniegt savus mērķus.

 • Kur ir jāiesniedz dokumenti stājoties JVģ?
  03-jūn-2014
  Anonīms

  Stājoties ģimnāzijā, dokumenti jāiesniedz 122. kabinetā blakus aktu zālei. Dežurants, kas ir pie ieejas durvīm, Jums noteikti paskaidros un parādīs, kur tas ir.

 • Vai sniedzot dokumentus ģimnāzijā, līdz ar tiem jāiesniedz arī diplomi, ja ir iegūtas vietas olimpiādēs?
  31-mai-2014
  Anonīms

  Iesniedzot dokumentus ģimnāzijā, jāuzrāda diplomi (nav jāiesniedz) par iegūtajām vietām olimpiādes.

 • Sveiki, gribēju pajautāt vai, ja beidzot 9.klasi ar zemākām atzīmēm par 7 ir iespēja tikt uzņemtam JVĢ? Paldies jau iepriekš!
  26-mai-2014
  Anonīms

  Uzņemšana ģimnāzijā tiek atteikta izglītojamajiem, kuriem pamatizglītības sekmju izrakstā ir kaut viens gada vērtējums zemāks par 4 ballēm. Pārējos gadījumos gaidām Jūs pie mums ar patiesu vēlmi apgūt kādu no 3 piedāvātājām izglītības programmām.

 • Labdien! Ja vidējais vērtējumd beidzot 9.klasi ir tieši 7, bet uz atestāta ir viens viduvēji (5), vai ir iespēja, ka ģimnāzijā neuzņems?
  15-mai-2014
  Anonīms

  Nē, nav iespējams, ka neuzņems, ar tik labu apliecību Jūs ar prieku uzņems ģimnāzijā jebkurā Jūsu izvēlētā programmā.

 • Kā īsti saprast "standartsituācijās eksāmenu vērtējumi netiek ņemti vērā"?
  13-mai-2014
  Anonīms

  Tas jāsaprot tā, ka noteikumi to neparedz un tikai tad, ja situācija kaut kādu iemeslu dēļ ir īpaša, varētu būt kāda cita pieeja.

 • Cik liela nozīme ir eksāmenu vērtējumiem? Skatījos uzņemšanas kārtībā, bet tur nekas par to nav minēts... Paldies jau iepriekš!
  23-apr-2014
  Anonīms

  Eksāmena vērtējumi standartsituācijās netiek ņemti vērā. Jūs varētu saņemt daudz saprotamāku atbildi, ja piezvanītu direktora vietniecei izglītbas jomā uz tālruņa nr. 65237552. Viņa ir ļoti laipna un visu ļoti labi paskaidros.

 • Vai ir kāds labums tad, ja ir iegūtas godalgotas vietas novada priekšmetu olimpiādēs? Uzņemšanas kārtībā ir minēts tikai par valsts un reģiona mēroga olimpiādēm.Vai ir labums no tā, ka iepriekšējā skolā audzēknis ir piedalījies skolas parlamentā?
  23-apr-2014
  Anonīms

  Visi Jūsu minēties sasniegumi ir svarīgi un tiek augsti vērtēti. Bet atbildot konkrēti uz jautājumu: novads arī ir reģiona veids. Dalība skolas parlamentā standartsituācijā netiek ņemta vērā. To varētu būt nepieciešams ņemt vērā, ja ir grūtības ar pārāk zemiem vērtējumiem, lai iekļūtu izvēlētajā programmā. Vislabāk mēs Jums varētu atbildēt, ja saprastu, kāda ir problēma.

 • Kādos gadījumos skolēns netiek uzņemts ģimnāzijā? Konkrēti vidusskolā
  08-apr-2014
  Anonīms

  9. klašu beidzēji ģimnāzijā tiek uzņemti ņemot vērā uzņemšanas kārtību, kuru var atrast: Par JVĢ -> Uzņemšana -> Citas lapas šajā sadaļā -> Uzņemšanas kārtība

 • Kad ir atvērto durvju diena?
  25-jan-2014
  Anonīms

  Atvērto durvju dienas vairs netiek īpaši plānotas mazā apmeklējuma dēļ. Bet, ja vēlaties apmeklēt un iepazīt mūsu skolu, varat nākt uz Vecāku dienām, Žetonu vakariem, pasākumiem "Ģimnāzists un Ģimnāziste" un "Devītklasnieks" u.c. un jebkurā citā laikā, iepriekš vienojoties.

 • runājot par uzņemšanu, vai ir nepieciešams skolēna raksturojums?
  21-jan-2014
  Anonīms

  Nē, stājoties ģimnāzijā, nav nepieciešams skolēna raksturojums.

 • Vai obligāti ir nepieciešama pase, lai tiktu uzņemts JVĢ?
  21-jan-2014
  Anonīms

  Paldies par vērīgumu! Nē, nav obligāti jāuzrāda pase, var uzrādīt arī personas apliecību jeb elektroniskā identifikācijas karti (eID).

 • Kādi ir atzīmju kritēriji, lai uzņemtu JVĢ?
  14-okt-2013
  Anonīms

  Galvenais kritērijs: "Ja apliecībā ir gada vērtējumi zem „4” ballēm - ģimnāzijā neuzņem!" Vēl tiek vērtēta noteiktu priekšmetu vērtējumu summa, lai skolēnu uzņemtu atbilstošā programmā. (Precīzāka informācija iekš: Par JVĢ ->Uzņemšana -> Citas lapas šajā sadaļā -> Uzņemšanas kārtība).

 • Vai var pieteikties uz 10. klasi arī pēc 31. jūlija?
  30-jūl-2013
  Anonīms

  Jā, var.

Mācības (17)

 • Kas jāņem līdzi 1.septembrī?
  28-aug-2015
  Jānis Smiltiņš

  1.septembrī jāņem līdz labs garastāvoklis un tiem, kam vēl vai vairs nav pieejas EKLASEI, jāpaņem kur un ar ko pierakstīt 2.septembra stundu sarakstu.

 • Kas jāpērk mācībām desmitklasniekam?
  28-aug-2015
  Jānis Smiltiņš

  Mācību līdzekļi skolēniem nav jāiegādājas. Nepieciešamas ir personīgās lietošanas mantas: rakstāmpiederumi, sporta tērps un apavi, soma, atbilstošs apģērbs utml.

 • Vai patiesi šī gada divpadsmitā C un divpadsmitā D klase tiks apvienota vienā?
  26-aug-2015
  Viorika Katerīna Meļņika

  Nē.

 • Kuras skolotājas (Vārds , uzvārds) būs audzinātājas 10. klasēm?
  23-jūn-2015
  Anonīms

  10. klasēm plānotas šādas audzinātājas: Sandra Bondare, Aīda Koļesinska un Kristīne Modnika. Konkrētai klasei konkrēts skolotājs tiks piekārtots tikai augusta beigās.

 • Cik ir plānotas 7.klases un kādas būs klašu audzinātājas?
  18-jūn-2015
  Anonīms
  Plānojas 3 klases. Ja būs vēl skolēni, tad arī 4 klases.
  Burti klasēm sadalīsies pēc skolēnu reģistrācijas, jo var būt, ka no šī brīža a klases reģistrējas tikai 10 skolēni un citas variatīvas iespējas. 
  Tad arī klašu audzinātājas iegūs klasi ar burtu!
  Klašu audzinātājas būs mīļas, pacietīgas, prasīgas... Audzinās Inese Rāviņa, Inna Eiduka un Anita Vanaga.
 • Kāda būs klases audzinātāja 7B klasei?
  17-jūn-2015
  Anonīms

  Mīļa, pacietīga, prasīga...

 • Kur es varu iepazīties ar vidusskolas mācību programmu priekšmetu un stundu plānu?
  26-mai-2015
  Anonīms
  Izglītības programmu apraksts ir atrodams šeit: Zinības -> Programmas.
  Sīki un detalizēti katrs skolēns, kurš vēlas mācīties ģimnāzijā, un viņa vecāki tiek iepazīstināti skolā uz vietas.
 • Kāda būs 7.A klases audzinātāj?
  19-mai-2015
  Anonīms

  Mīļa, pacietīga, prasīga...

 • Vēlētos zināt,kādi audzinātāji plānoti nākamā mācību gada 10.klasēm un kurā no paralēlēm plānots uzņemt jaunpienācējus,kas vēlas apgūt eksakto priekšmetu programmu?
  13-mai-2015
  Anonīms

  Klašu audzinātāji tiks precizēti pēc skolēnu uzņemšanas - atkarībā no uzņemto skolēnu skaita. Uzņemto skolēnu skaits nosaka izveidojamo klašu skaitu paralēlē.

 • Kādi būs klašu audzinātāji 7. klasēm nākošajā mācību gadā?
  15-feb-2015
  Anonīms

  7.klasēm audzinātāju sadale parasti tiek veikta maijā. Vidusskolas klasēm - vasarā.

 • Labdien! Vai jebkurš spēs pavilkt mācības JVģ? Vai būs grūti?
  13-jan-2015
  Anonīms

  Jā, jebkurš spēs mācīties ģimnāzijā, kurš tiks uzņemts atbilstoši uzņemšanas kārtībai. Mācību grūtības pakāpe atkarīga no izglītojamā potenciāla.

 • Kā var apvienot humanitāro novirzienu un vispārizglītojošo? Ja tie ir 2 dažādi novirzieni?
  22-aug-2014
  Anonīms

  Tajos mācību priekšmetos, kuros ir atšķirīga mācību programma, klase tiks dalīta grupās.

 • Vai sākoties nākošajam semestrim, proti 2014./15.g būs visi 3 novirzieni kā līdz šim?
  24-apr-2014
  Anonīms

  Jā, arī nākošajā mācību gadā tiek plānotas 3 izglītītbas programmas.

 • Ja skolēns pamatskolas klasēs kā 2.svešvalodu ir mācījies vācu valodu, bet krievu valoda ir bijusi fakultatīvi vai stājoties ģimnāzijas vidusskolas klasēs var izvēlēties krievu valodu?
  10-apr-2014
  Anonīms

  Jā, var izvēlēties krievu valodu, un atkarībā no zināšanu līmeņa varēs mācīties "iesācēju" vai "turpinātāju" grupā.

 • lidz kurai klasei spelejas ar lellem,vai gadima skola nau jamacas.
  16-jan-2014
  Anonīms

  Jautājums nav labots.

  Skolā ir jāmācās, bet iespēju mācīties, spēlējoties ar lellēm, arī ir jāizmanto.

 • Esmu dzirdējis, ka skolēni, kas šogad 10. klasē izvēlējās matemātikas/dabaszinību novirzienu, vēlāk varēs izvēlēties, kam vairāk pievērsties - matemātikai vai bioloģijai, ķīmija. Kā un kurā klasē tas notiks?
  17-dec-2013
  Anonīms

  Saistībā ar nākotnes studiju programmas izvēli, 12.klasē skolēni izdara obligāto izvēli - vēl papildus 2 stundas bioloģijā un 2 stundas ķīmijā (tie, kuri studēs medicīnu, bioloģiju utt.) vai 3 stundas programmēšanas pamatos (topošie inženieri, IT speciālisti utt.). Kā neobligātā izvēle tiek piedāvāta tehniskā grafika (rasēšana) 2 stundas nedēļā. Matemātiku šīs izglītības programmas skolēni visus trīs gadus mācās 6 stundas nedēļā.

 • Vai un kur ir iespējams apskatīt obligātās literatūras sarakstus?
  08-jūl-2013
  Anonīms

  Tādas iespējas nav.

Sports (14)

 • Vai tiks rīkoti volejbola treniņi meitenēm? Ir meitenes, kuras vēlētos trenēties.
  18-okt-2015
  Elizabete Roze Vaidere

  Lai meitenes raksta iesniegumus direktoram, tad tiks tālāk skatītas iespējas.

 • A kur jāpiesakas lai tiktu trenēties jvģ volejbola komandā?
  30-jūl-2015
  Uģis Vasiļivs

  Par šādu iespēju iesaku interesēties pie sava sporta skolotāja, bet, ja rodas kādi šķēršļi vari meklēt palīdzību pie ģimnāzijas diretora vietnieces Daces Druvenieces vai pie direktora.

 • Vai jvģ ir treniņi zēniem volejbolā?un kas šos treniņus vada?
  23-jūn-2015
  Anonīms

  Zēniem pastāv iespēja sacensties skolas iekšējā volejbola turnīrā 1,5 mēnešu garumā. Ja būs interese par atsevišķām nodarbībām, tāda iespēja tiks piedāvāta.

 • Kad notiek futbola treniņi 2001.gada bērniem?
  18-feb-2015
  Anonīms

  Jēkabpils Valsts ģimnāzija nodarbību sarakstā šādu treniņu nav.

  Sazinoties ar Jēkabpils sporta skolu uzzinājām, ka "2000./2001.g.dz. futbolistus sagatavo treneris Raimonds Gailis, telefons 29584692, interesentiem labāk sazvanīties ar viņu pašu."

 • Vai nākamajā mācību gadā jaunais sporta skolotājs A.Kokins varētu trenēt volejbola pulciņu meitenēm?
  10-feb-2015
  Anonīms

  Varēs, ja jaunais IZM finansējuma modelis to pieļaus. No administrācijas puses būs atbalsts.

 • Sveiki, vai Jvģ ir sporta pulciņi? Konkrētāk - volejbols?
  21-jūn-2014
  Anonīms

  Jā, gimnāzija ir sporta pulciņi, to specifika ir atkarīga no izrādītās intereses.

 • Kas ir volejbola komandas treneris?
  21-mar-2014
  Anonīms

  Sporta skolotājs Modris Grunte

 • Kā gatavojas skolas volejbola komanda startam Portugālē?
  17-mar-2014
  Anonīms

  Aktīvi. Ja interesē precīzāka informācija šajā jautājumā, atbildi ir iespēja saņemt mutiski, griežoties pie trenera personīgi, uzdodot precizējošus jautājumus.

 • Kādu apbalvojumu saņēma "Lāses kauss" uzvarētāji?
  17-mar-2014
  Anonīms

  Labu. Ja interesē precīzāka informācija šajā jautājumā, atbildi ir iespēja saņemt mutiski, griežoties pie ģimnāzijas direktora personīgi.

 • Vai JVĢ notiek kādi sporta treniņi piem florbols basketbols... uz kuriem varētu iet studenti no JAK?
  12-nov-2013
  Anonīms

  Šādi treniņi nenotiek.

 • Vai notiks volejbola treniņi meitenēm?
  27-okt-2013
  Anonīms

  Liels paldies par izrādīto interesi! Lai varētu notikt šādi treniņi, domubiedru grupai vai grupas pārstāvjiem ar ieinteresēto skolēnu sarakstu jādodas pie skolas administrācijas (direktora vai direktora vietnieka) un šādi treniņi tiks organizēti.

 • Kādās klašu grupās ir basketbols meitenēm?
  11-aug-2013
  Anonīms

  Visās.

 • Vai oficiāli ir basketbola treniņi meitenēm? (7.klasei)
  22-jūl-2013
  Anonīms

  Jā, ir oficiāli basketbola treniņi meitenēm.

 • Vai jvg ir florbols meitenēm?
  25-mai-2013
  Anonīms

  Ģimnāzijas skolēnu pašpārvalde organizē florbola sacensības interesentu grupām, bet oficiālas nodarbības trenera vadībā šobrīd diemžēl nevaram piedāvāt.

Bibliotēka (5)

 • obligāti pēc mācību grāmatām jāierodas vasarā?
  20-jūn-2015
  Anonīms

  Nē, tas nav obligāti - mācību grāmatas var izņemt arī septembrī.

 • Vai 11.klases skolēns var iet pēc grāmatām arī vasarā, vai arī tikai 1. septembrī?
  20-jūn-2015
  Anonīms

  Visus nepieciešamos mācību līdzekļus visu klašu izglītojamie var izņemt skolas bibliotēkā no 24. augusta laikā no plkst. 8.00 līdz 14.00.

 • Sestdienā var izņemt grāmatas?
  22-aug-2014
  Anonīms

  Nē, jo Jēkabpils Valsts ģimnāzijas bibliotēka strādā darba dienās no pirmdienas līdz piektdienai, izņēmums ir darba dienas, kas tiek pārceltas uz sestdienām.

 • Līdz cikiem var izņemt grāmatas?
  19-aug-2014
  Anonīms

  Skolas bibliotēkā mācību grāmatas skolēnu vasaras brīvdienās var izņemt no 8.00 - 14.00.

 • Vai JVĢ izņemt grāmatas var arī sestdienās un svētdienās?
  30-aug-2013
  Anonīms

  ;-) Un kā domājiet Jūs?

  Bet, ja nopietni, tad nevar sestdienās un svētdienās ģimnāzijas bibliotēkā izņemt grāmatas.

Pasākumi (10)

 • Paldies par salidojumu, bet kapec balle tik atri beidzas? bijam planojusi ilgak pabut
  06-mai-2015
  Anonīms

  Nevarēja iepriekš paredzēt tik jauku pieprasījumu pēc ilguma. Uz simtgadi būs iespaidīga korekcija!

 • Labdien! Kurā datumā ir plānots salidojums 2015.gadā?
  08-apr-2015
  Anonīms

  Salidojums plānots 2015. gada 2. maijā. Salidojuma norisi skatīt šeit.

 • Kurā datumā 12.klasēm šogad ir izlaidums?
  14-mar-2015
  Anonīms

  Šogad izlaidums 12. klašu izglītojamajiem plānots piektdien, 5. jūnijā.

 • Vai ir iespējams noskatīties Žetonvakara lugas video?
  20-feb-2015
  Anonīms

  Nē, nav iespējams noskatīties Žetonvakara lugas video, jo tas vēl nav samontēts.

 • Kāda izrāde būs šogad žetonu vakarā?
  08-jan-2015
  Anonīms

  Anšlavs Eglītis "Galma gleznotājs"

 • Vai ir iespējams noskatīties Ģ&Ģ video?
  09-dec-2014
  Anonīms

  Video tiek montēts, kad būs pieejams - ziņosim.

 • Vai šogad būs Ziemassvētku balle ģimnāzijā? Ja jā, tad kuros datumos?
  08-dec-2014
  Anonīms
  Nebūs.
  Pilsētā jauniešiem būs viena kopīga Ziemassvētku balle. To organizē pilsētas Jauniešu dome. Šīs balles laiks un tematika jau izziņota sociālajos tīklos.
 • Ir iespējams noskatīties Žetonvakara izrādi?
  23-jūn-2014
  Anonīms

  Video faili MOV formātā ir piejami pie Birutas Lasmanes.

 • Vai JVĢ ir iespēja patstāvīgi apgūt un trenēties dziedāšanu, izmantojot skaņas aparatūru?
  28-apr-2014
  Anonīms

  Ir iespēja trenēties mūzikas skolotāju vadībā.

 • Kad youtube būs pievienots pasākums nocel jumtu 2014?
  28-apr-2014
  Anonīms

  Video tiks montēts un tiks publicēts kādā ne tik publiskā vietā. Informācijai sekojiet E-klases pastā.

Internāts (12)

 • Vai aizejot pēc grāmatām ir arī iespēja apskatīt kopmītnes?
  22-aug-2014
  Anonīms

  Ja vēlaties iepazīt kopmītnes, varat nākt jebkurā laikā, iepriekš vienojoties, piezvanot pa telefonu 65237551 vai pa e-pastu jvg@jvg.edu.lv. Tātad atbilde ir 'jā', ja esat par to iepriekš vienojies.

 • Kur JVģ atrodas kopmītnes?
  20-aug-2014
  Anonīms

  Jēkabpils Valsts ģimnāzijas kopmītnes atrodas skolas telpās Blaumaņa ielā 27.

 • Cik ir mazākais cilvēku skaits, ar ko iespējams dzīvot 1 istabā internātā?
  14-aug-2014
  Anonīms

  1.

 • Kurā datumā skolēni varēs apskatīt internātu? Un kad varēs uzzināt, ar ko dzīvos kopā?
  14-aug-2014
  Anonīms

  Ja vēlaties iepazīt kopmītnes, varat nākt jebkurā laikā, iepriekš vienojoties, piezvanot pa telefonu 65237551 vai pa e-pastu jvg@jvg.edu.lv.

  Tad varēsiet uzzināt precīzāku informāciju par istabas biedriem.

 • Cik maksā mēnesī JVĢ kopmītnes? Un, vai vienā kopmītnē var būt divi cilvēki?
  18-jūn-2014
  Anonīms

  Ģimnāzijas audzēkņiem maksa par kopmītnēm netiek piemērota. Vienā istabiņā dzīvojošo skolēnu skaits ir atkarīgs no istabiņas lieluma.

 • Vai ir iespēja izvēlēties istabas biedrus? Piemēram ja vienā istabiņā vēlas dzīvot 3-4 cilvēki? Piemēram, ja no citas skolas nāk jau savstarpēji pazīstami cilvēki.
  24-apr-2014
  Anonīms

  Istabas biedrus ir iespēja izvēlēties savstarpēji par to vienojoties. To, cik cilvēki ir vienā istabiņā nosaka istabiņas platība. Ir dažāda lieluma istabiņas.

 • Kad topošie skolēni drīkst iepazīt kopmītnes? Kur jāpiesakās?
  24-apr-2014
  Anonīms

  Ja vēlaties iepazīt kopmītnes, varat nākt jebkurā laikā, iepriekš vienojoties, piezvanot pa telefonu 65237551 vai pa e-pastu jvg@jvg.edu.lv.

 • Pēc kāda principa var izvēlēties kopmītnes: ģimnāzijas telpās vai 2.vidusskolā?
  21-mar-2014
  Anonīms

  Kad ir piepildīta ģimnāzijas kopmītne, tad tālāk piepilda 2. vidusskolas kopmītni.

 • Labdien! Vai JVģ kopmītnes atrodas blakus skolai vai kaut kur citur?
  15-mar-2014
  Anonīms

  JVģ kopmītnes atrodas skolas ēkās.

 • Nākamgad vēlos iestāties Jēkabpils Valsts Ģimnāzijā. Gribēju uzzināt, kādā stāvoklī ir skolas dienesta viesnīca?
  27-feb-2014
  Anonīms

  Internāta telpas ir labas. Priecāsimies, ja kaut vai šomēnes atbrauksiet apskatīt, iepriekš piezvanot uz t. 65237551

 • Vai JVĢ ir dienesta viesnīca? Kāda ir maksa par to?
  20-feb-2014
  Anonīms

  Ģimnāzijai ir dienesta viesnīca un maksa par to ģimnāzijas audzēkņiem netiek piemērota.

 • Kur atradīsies Jēkabpils Valsts ģimnāzijas kopmītnes?
  20-aug-2013
  Anonīms

  Ģimnāzijas kopmītnes atrodas ģimnāzijas telpās Blaumaņa ielā 27 un Jēkabpils 2. vidusskolas telpās Jaunā ielā 44.

Tavs jautājums

Par jautājumu ievadi ..