14
Jūn
7.c “Latvijas Skolas somas” projekta ietvaros darbojas izglītības un izklaides centrā “Zilie brīnumi”
Biruta Īsā saite
7C 02

Mēs, 7.c klase un audzinātāja, 24. maijā braucām ekskursijā uz Jūrmalu “Latvijas Skolas somas” projekta ietvaros. Jūrmalā mēs devāmies uz tūrisma iecienīto Jomas ielu, kur atrodas izglītības un izklaides centrs “Zilie brīnumi”.

“Zilajos brīnumos” mēs darījām dažādas interesantas, izzinošas aktivitātes. No ierašanās brīža mēs izzinājām dažādus apskates objektus, tad mums iedeva bukletiņu ar dažādiem uzdevumiem, kas jāizdara komandās un par kuriem varēja iegūt punktus. Mums bija jāveic dažādi uzdevumi, piemēram, kā dejošana, atjautība, būvēšana, “fizikas likumu” sakarības u.c. Sīkāk paskaidrojot, mums bija jāatbild uz dažādiem jautājumiem, kur atbildes varēja atrast uz stendiem. Mums ar pumpja palīdzību vajadzēja nošaut kartona vāzes, kā arī mums ar lieliem klucīšiem vajadzēja uzcelt kādu lietu, kas kustas, un ar magnētisku sienu vajadzēja novadīt bumbiņu lejā pa uztaisīto trasi. Mēs darbojāmies 4 komandās.

7C 03 7C 04 7C 06 7C 07
7C 08 7C 05 7C 09 7C 10

Komandai, kurai bija visvairāk punktu, iedeva diplomu, bet pārējiem iedeva končiņu. Mums visiem bija jauki pavadīts laiks, un mēs visi bijām apmierināti. Galvenais – guvām jaunus iespaidus un uz fiziku tik bailīgi vairs neskatāmies.

Šāds pasākums ne tikai izglītoja, bet arī vairāk saliedēja klasi un palīdzēja vairāk saprasties komandas darbā.

7.c klases vārdā – Reina Kuplaste