14
Jūn
8.c klases “Latvijas Skolas somas” ekskursija
Biruta Īsā saite

Kad mācības tikpat kā noslēgušās, visi vēlas izklaidēties un pavadīt laiku kopā ar klasi. Tādēļ, mēs, 8.c klase, 30. maijā devāmies ekskursijā. Maršruta izvēle bija grūta, taču beigās nonācām pie kopīga lēmuma.

8C 02 8C 03 8C 04 8C 05

Pirmais mūsu apskates objekts bija Saulkrastu velosipēdu muzejs. Velosipēdu muzejs pievilina apmeklētājus ar senatnīgu gaisotni un interesantu kolekciju. Kopumā kolekcijā ir apskatāmi aptuveni 60 velosipēdi. Kolekcijā apskatāmi velosipēdi no 19. un 20. gadsimta. Kad velosipēdu muzejs apskatīts, devāmies uz Saulkrastu galveno pludmali jautri pavadīt laiku. Mums visiem ļoti tuvs ir volejbols, tādēļ sadalījāmies vairākās komandās un uzrīkojām pludmales volejbola turnīru. Pēc karstas gaisotnes pludmales volejbola laukumā daudzi devās atveldzēties jūrā. Volejbola turnīrs bija noslēdzies, un mums bija laiks doties tālāk. Mūsu nākamā apskates vieta bija Bīriņu pils. Izstaigājām pils parku, uzkāpām tornī, kā arī apskatījām dažādus dzīvniekus – zirgus, trušus un mazo jēriņu. Daudziem atmiņā paliks mazais jēriņš. Vai ekskursija bija galā? Nē, ar to viss nebeidzās. Pašus izturīgākos un adrenalīna pilnos gaidīja Ozolkalna trase kokos. Šeit svarīgs bija roku spēks un bezbailība, jo tikai tie spēja pieveikt šo trasi. Trase bija pievarēta, un mēs devāmies mājup.

Klasesbiedru iespaidi pēc ekskursijas:

Bija jautri un interesanti. Manuprāt, nebija nozīmes kur brauksim, galvenais, ka kopā ar klasi, taču vislabāk man patika Ozolkalna trase. (Mārcis)

Bija patīkami pavadīt laiku kopā ar klasi. Sauļoties pie jūras, peldēt un spēlēt volejbolu bija brīnišķīgi. (Amanda)

Kopā ar šiem klasesbiedriem esmu tikai 2 gadus, taču ir sajūta, ka esam pazīstami veselu mūžību. Viņi ir kā mana otra ģimene. Ar viņiem garlaicīgi nemēdz būt. Ozolkalna trase kopā ar viņiem bija jautrākā lieta ekskursijā. (Roberts)

Šī ekskursija bija patiesi lieliska. Maršruts bija ļoti labi izvēlēts un izplānots. Izklaidējāmies, apskatījām skaistas vietas un pats galvenais – pavadījām lielisku laiku kopā ar klasi. Ļoti liela loma klases ekskursijās ir tieši skolotājai, un mums viņa ir lieliska, tādēļ ekskursijas vienmēr ir izdevušās.

Kitija Elksne, 8.c