7
Jan
9.b klase - muzikāli radošā darbnīcā
ivetao Īsā saite

5. decembrī, izmantojot projekta “Latvijas Skolas soma” piedāvātās iespējas, devāmies uz Rīgu, lai apmeklētu Nila Īles mūzikas studiju un piedalītos radošā muzikālā darbnīcā. Mūsu iespaidi un pārdomas:

9 B 1 9 B 2

“Nodarbība bija ļoti interesanta. Es nebiju gaidījusi, ka mūsu klase tik labi sadarbosies. Man patika kopā ar klasi veidot muzikālas kompozīcijas. Mēs daudz uzzinājām par dažādiem instrumentiem. Visi tajā dienā pamēģinājām kaut ko jaunu!” (Agnese)

“Ierodoties N. Īles mūzikas studijā, pats mūziķis mūs sagaidīja ar visu savu plašo perkusiju instrumentu klāstu. Mākslinieks ļoti mūsdienīgi, interesanti, ar humoru pastāstīja mums par perkusijām, par “džambi”, par daudziem citiem instrumentiem. Domāju, ka pavadītais laiks bija ļoti kvalitatīvs un radošs.” (Kristiāns)

“Kad ieradāmies studijā, ieejot telpā, likās esmu ienācis citā pasaulē. Studijas atmosfēra bija mājīga un silta. Mēs sākām ar "džambi” un turpinājām ar daudziem dažādiem instrumentiem, uzmeistarojām savus ritmus. Tad varējām pamēģināt lielās bungas!” (Markus)

“Bija ļoti interesanti! Veids, kā mākslinieks to visu pasniedza, bija unikāls, fokuss bija uz to, ka mēs mācāmies, saprotamies, sadarbojamies, ieklausāmies instrumentos, tos spēlējot.” (Normunds)

“Ieejot studijā, man bija satraukums. Tomēr, sākoties nodarbībai, mani pārņēma ieinteresētība. Mūs iepazīstināja ar iepriekš neredzētiem mūzikas instrumentiem un atļāva tos spēlēt. Kopīgi mums ļāva spēlēt skaņdarbus, tas bija satraucoši, jo baidījos kaut ko sajaukt, tomēr viss izdevās. Šajā nodarbībā visi iemācījāmies ko jaunu, redzējām ko neredzētu un izmēģinājām šādu muzicēšanu pirmo reizi visi kopā. Tas bija aizraujoši!" (Agate)

“Mēs kopā veidojām muzikālas kompozīcijas! Es noteikti vēl nākotnē vēlos apmeklēt N. Īles muzikālās nodarbības!” (Undīne)

“Mēs paši radījām savu mūziku! Man patika mākslinieka piedāvātais mūzikas stils, viņa komunikācijas veids, saruna ar mums. Mūsu klase ļoti labi sadarbojās, bet tas, ko pats mākslinieks radīja ar “džambi”, bija ļoti iespaidīgi un nepārspējami. Paldies par šo iespēju - piedalīties šādā skaistā pasākumā.” (Ģirts)