3
Jūn
10.c klases labais darbs, sporta diena un semestra noslēgums – trīs vienā!
Biruta Īsā saite
10C Labaisdarbs 24 02
vairāk mirkļus
var aplūkot saitē: 
/ej-uz/51245

Semestra noslēgumā 10.c klases skolēni kopā ar audzinātāju Ingrīdu Feldmani veiksmīgi apvienoja labā darba veikšanu ar sporta aktivitātēm un klases saliedēšanas pasākumu.

Saulainā 30. maija rītu uzsākām bijušā futbola trenera Dz. Zvaigznes saimniecībā, veicot klases labo darbu: sagatavojām lauku futbola un volejbola laukumu izveidei, atbrīvojot to no akmeņiem. Puiši laboja, tīrīja, krāsoja vecos futbola vārtus - visi guva pieredzi dažādu praktisku darbu veikšanā.

Klases kopīgais darbs nebija viegls, taču, manuprāt, ļoti saliedējošs. Iegūta ir ļoti laba pieredze par darbu veikšanu, kā arī pēc padarītā darba bija gandarījuma sajūta, ka esam kopīgiem spēkiem padarījuši ko labu! (Sendija)

Man ļoti patika klases kopā būšana, šis pasākums kopā ar labā darba veikšanu deva lielisku iespēju klasei saliedēties, kā arī deva iespēju iepazīt nedaudz vairāk savus klasesbiedrus. Man šķiet, ka šāda tipa pasākumiem noteikti ir vēl jānotiek, jo tie ir lieliska iespēja atpūsties, kā arī izdarīt kādas lietderīgas lietas. (Renāts)

Dienas karstāko daļu pavadījām netālā Laukezera krastā, peldoties un spēlējot bumbu un vienkārši sarunājoties.

Dienas turpinājumā, lietus laikā nedaudz atpūtušies, pabeidzām darbus sporta laukumos, kur jau tika savesta zeme un smiltis, iesējām zālīti un beidzot redzējām sava darba rezultātu, un dzirdējām sirsnīgo paldies no Dzintara.

Vakaru noslēdzām ar ugunskuru, sarunām, desiņām un gaļas cepšanu, mūziku un pārrunām par aizvadīto dienu. Mūsu darbu vadītājs laipni atvēlēja mums naktsmājas, tāpēc rītu sagaidījām kopā.

Pavadītais laiks kopā ar klasi bija ļoti jauks un noderīgs. Varēja uzzināt daudz ko jaunu par klasesbiedriem, parunāt par dažādām dzīves lietām un kopīgi pavadīt laiku. (Sendija)

Mūsu pirmais kopīgais mācību gads noslēdzās otrās dienas rītā brīvā dabā, katram saņemot nopelnīto liecību, kā arī paša un klases audzinātājas vēlējumus nākotnei. Vasarā aizejam ar gandarījumu par paveikto un jaunu apņemšanos nākamgad paveikt vairāk un labāk.