Sākums Ziņas Notikumi
19
Dec
Ģimnāzijas jaunieši konferencē “Veiksmes kods”
Biruta Īsā saite
Attachment1 Kas ir veiksmīgs cilvēks un kā par tādu kļūt? Uz šo jautājumu tika meklētas un rastas atbildes jau 16. Jauniešu konferencē “Veiksmes kods”, kurā piedalījās Jēkabpils pilsētas un novadu skolu komandas un arī 2 komandas no Jēkabpils Valsts ģimnāzijas.
Konferences laikā gan skatoties iepriekš sagatavotos komandu mājasdarbus par veiksmi, gan klausoties dažādu vieslektoru lekcijās, skolēni centās noskaidrot, kāds tad īsti ir veiksmes kods.

Kā eksperti bija pieaicināti:

  • Mūziķe, latviešu poproka un elektroniskās mūzikas grupas “Triānas Parks” dalībniece Agnese Rakovska;
  • Jauniešu studijas “BaMbuss” vadītāja Līga Siliņa;
  • TeaTree improvizācijas teātra vadītāja un dibinātāja Mairita Štruberga;
  • Biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” brīvprātīgā darba projekta vadītāja, jaunatnes darbiniece Evelīna Elksnīte;
  • Jēkabpils sporta centra sporta speciāliste Dace Valtere;
  • Latviešu mūziķis, dzejnieks, mūzikas un tekstu autors un RigaTV24 raidījuma “Rampas Ugunis” vadītājs Andris Kivičs.

Sešās dažādās tematiskajās grupās bija iespēja iepazīties tuvāk ar konkrētā lektora veiksmes stāstu, noklausīties viņa stāstījumu par dažādām tēmām – “Līderību”, “Komunikāciju”, “Brīvprātību” u.c. – un arī radoši padarboties.

Konferences noslēgumā bija jūtama pacilātības sajūta. No visa plašā informācijas klāsta katrs dalībnieks bija guvis kādu atziņu un padomu, ko izmantot tālākā dzīvē. Noteikti visu dalībnieku vārdā varu teikt, ka esam kļuvuši motivētāki un gatavi darīt visu, lai kļūtu vēl veiksmīgāki!

Paldies Jēkabpils Bērnu jauniešu centram un Jēkabpils pilsētas pašvaldībai par konferences organizēšanu, lieliskajiem vieslektoriem un skolotājai Dacei Druveniecei par aicinājumu piedalīties, atbalstu mājasdarbu izveidē un iesaistīšanos konferences norisē kopā ar jauniešiem.

dalībnieku vārdā, Elizabete Vaidere, 10.a