Sākums Ziņas Notikumi
25
Apr
Ģimnāzijas jauniešu muzikālie sasniegumi un projektu aktualitātes
Biruta Īsā saite

Aprīļa priekšpēdējā nedēļa bijusi ļoti veiksmīga mūsu skolas muzikālajiem jauniešiem.

Koris „Ritums” ceturtdien (20.04.) III Latvijas skolu jaukto koru salidojumā „Kalniem pāri” konkursā Daugavpilī lieliski startējis un ieguvis pirmās pakāpes diplomu. Sveicam koristus un skolotāju Sandru Bondari!

Dsc 0102 Img 20170421 Wa0001 Savukārt piektdien (21.04.) uz Liepāju devās Annija un Mārcis Briškas, Emanuels Fadejevs un Ojārs Seglērs, lai pārstāvētu skolu un piedalītos VII Starptautiskajā pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu ansambļu un orķestru ritmiskās mūzikas festivālā – konkursā "Vēju ritmi". Uzstāties Liepājas Dzintarā – gods un sapnis katram mūziķim! Konkursā jaunieši ieguva godpilno otro vietu! Sveicam Anniju, Mārci, Emanuelu un Ojāru, un skolotāju Hariju Zdanovski!

Sestdien (22.04.) notika nākamais starts meiteņu vokālajai grupai “Pienāc biežāk!” fināla skatē Rīgā. Tur iegūta 2.vieta savā dalības grupā un uzrādīts 4.augstākais rezultāts Latvijā kopvērtējumā! Lieliski! Sveicam Ilzi Savicku, Elfu Miezāku, Paulu Bokāni, Elīzu Rēķi, Sandru Bērziņu, Kristiānu Bieriņu un Ardi Avotiņu, kas meitenēm palīdz ar pavadījumu, un, protams, skolotāju Sandru Bondari!

Nākamnedēļ jau iesoļojam maijā – pēdējā mācību mēnesī. Tāpēc lai apzināmies, ka mācību gada beigas tepat degungalā, nevis aiz kalniem. Lai paspējam visu, kas jāpaspēj! Lai esam centīgi mācībās! Lai esam laipni un viesmīlīgi poļu sadraudzības skolas viesiem, kas ieradīsies pie mums apmaiņas projektā (24.04 – 27.04.). Lai protam godam pārstāvēt Latviju, savu pilsētu un skolu projektā viesos pie beļģu jauniešiem (26.04. – 03.05.)! Un tad ar labi padarīta darba sajūtu var vēl skaļāk uzspēlēt un uzdziedāt!...

D. Druveniece