Sākums Ziņas Notikumi
10
Okt
Ģimnāzijas skolēnu parlamenta pārstāvji piedalās orientēšanās pasākumā “Time to move: Eiropa tev!”
Biruta Īsā saite
Oivm1185 Šī gada 5. oktobrī Jēkabpils Valsts ģimnāzijas skolēnu parlamenta pārstāvji piedalījās NVO resursu centra organizētajā orientēšanās pasākumā ar mērķi iepazīt Eurodesk. Pirms pasākuma katra komanda izlozēja komandas krāsu. Mēs izlozējām oranžu krāsu, kas radīja mums impulsu komandu nosaukt  “Oranžie apelsīni”. Orientēšanās noteikumi nebija pārlieku grūti, toties interesanti – jāapmeklē 6 vietas, kā arī katrā jāizpilda kāds noteikts uzdevums vai jāatbild uz jautājumiem. Par precīzu atbildi, kvalitatīvi izpildītu uzdevumu bija iespējams iegūt punktus un puzles gabaliņu. Protams, komandai, kura atgriežas startā pirmā, punktu bonuss – plus 50 punkti.

Mums, “Oranžajiem apelsīniem”, veicās ļoti labi – bijām ātrākā komanda, kā arī ieguvām bonuspunktus no zīmēšanas kontrolpunkta atbildīgā, tomēr pēc punktu saskaitīšanas ieguvām otro vietu.

Kopumā pasākums bija ļoti interesants un azartisks, mēs uzzinājām jaunus faktus par Eurodesk kā vienu no Erasmus platformām, kā arī tikām informēti par dažādajiem projektiem, kuros var piedalīties jaunieši. Iepazināmies ar jauniešiem – brīvprātīgajiem, kas pašlaik darbojas Jēkabpilī un ir ieradušies no Francijas, Armēnijas, Austrijas. Paguvām arī uzgleznot 2 glezniņas – robotiņu un Latvijas pludmales ainavu. Kā balvu visi dalībnieki saņēma dažādus suvenīriņus no NVO un konfekšu paku, bet uzvarētāji – braucienu uz kādu Latvijas pilsētu, lai iepazītu līdzīgi domājošus jauniešus. Paldies organizatoriem par pasākumu! Mēs lieliski un lietderīgi pavadījām dienu.

JVĢ komandas “Oranžie apelsīni” vārdā – Lāsma Ludborža