Sākums Ziņas Notikumi
2
Feb
Ģimnāzistu sasniegumi informātikas konkursos
Biruta Īsā saite
Bebras Topbanner Image 750X500 Opt

Ik novembri vairāk nekā 1.3 miljoni skolēnu no 49 pasaules valstīm piedalās īpašā izaicinājumā - Bebr[a]s konkursā. Tajā skolēni, izmantojot loģisko un algoritmisko domāšanu, risina aizraujošus uzdevumus. Turklāt nevis vienkārši uzdevumus, bet uz:Devumus nākotnei.

Laikā no 2017. gada 17. – 23. novembrim ģimnāzijas 10.-12. klašu skolēni piedalījās šajā konkursā. Lepojamies par mūsu sasniegtajiem rezultātiem.

11.-12. klašu grupā Kristiāns Radiņš (12.a) ieguva 56 punktus  un iekļuva konkursa 2.kārtā, kura notika 20.janvārī, RTU Inženierzinātņu vidusskolā!

Konkursa Bebr[a]s 2.kārtā piedalījās 20 skolēni katrā vecuma grupā, kas 1.kārtā ieguva lielāko punktu skaitu. 2.kārtā Kristiāns ieguva 24 punktus un uzrādīja 10-to rezultātu. Paldies skolēniem par ieguldīto darbu un sasniegtajiem rezultātiem un īpašs paldies Kristiānam un Kristiāna vecākiem!

Visi rezultāti, uzdevumi ar atrisinājumiem pieejami konkursa mājas lapā: https://www.visma.lv/bebrs/

Ksim Cesis

13.janvārī JVĢ 3 skolēnu komanda “RAM” (Reinis Vārna (12.a), Aivars Lucijanovs (12.a) un Mārtiņš Smilgājs (11.a)) piedalījās KSIM (Komandu Sacensības Informātikā un Matemātikā vidusskolēniem) pusfinālā. Komanda 5 stundas risināja 10 uzdevumus. Darba laikā drīkstēja lietot 2 datorus. Par katru pareizi atrisinātu uzdevumus komanda saņēma 100 punktus, tātad kopā – varēja iegūt 1000 punktus. “RAM” ieguva 807 punktus un 126 komandu konkurencē ieguva 9.vietu un tiesības piedalīties fināla sacensībās Cēsu Valsts ģimnāzijā 5.maijā.

Vairāk informāciju atradīsiet KSIM mājas lapā: http://ksim.esy.es

Paldies skolēniem un skolotājiem par ieguldīto darbu!

Vēlam veiksmi “RAM”(am) KSIM finālā!

informātikas skolotāja Biruta Lasmane