Sākums Ziņas Notikumi
3
Jūn
7.b klase Brīnumzemē
Biruta Īsā saite
Skolassoma7b01  Aprīlī un maijā, pateicoties projektam “Skolas soma”, mums bija iespēja attālināti noskatīties cirka izrādi “Alise Brīnumzemē”. Izrādes veidotāji ir iluzionisti Dace un Enrico Pecoli, un tās tapšanā piedalījušies izcili Latvijas mākslinieki: oriģinālus tērpus radījusi Elita Patmalniece, izrādes veidošanā iesaistījusies deju grupas „Buras“ horeogrāfe Dace Jonele.
Skolassoma7b02 Skolassoma7b022 

 Izrādē bija redzami piena dūmu paklāji un galvu reibinoši priekšnesumi, specefekti un 3D projekcijas, iluzionisma māksla, piemēram, Alises auguma izmēra pārvērtības. Mums bija iespēja doties piedzīvojumos Maģiskajā dārzā un Karalienes pilī, vērot gaisa akrobātiskos šovus un citus „Alises Brīnumzemes“ cienīgus brīnumus.

Skolassoma7b03 Skolassoma7b04

Skolēnu iespaidi:

“Izrādē bija daudzi un  dažādi akrobāti, dejotāji un balonveidīgs pūķis. Dažas no dekorācijām tiešām bija fantastiskas!” (Laura)

“Akrobāti!.. - protams, tie cirkā ir neatņemami, ļoti patika katra akrobāta uzstāšanās, dažas no akrobātu darbībām bija elpu aizraujošas.” (Kristaps)

Šajā cirka izrādē bija arī dejotāja, klauns, kas ik pa brīdim staigāja pa zāli, skatuvi un vai nu muzicēja, vai nu smīdināja skatītājus. Izrāde ir piemērota gan pavisam maziem, gan arī lielākiem skatītājiem un arī pieaugušajiem.

Izrādi bija iespējams noskatīties mājās – kopā ar ģimeni! Tas bija lieliski!

“Lieliski pavadījām laiku kopā. Patiesi priecājos, ka beidzot cirkā neizmanto dzīvniekus. Šī izrāde ļoti patika. Cilvēku izdoma, fiziskais spēks un izturība ir apbrīnojama.” (Franča mamma Dace)

Iesakām visiem noskatīties cirka izrādi “Alise Brīnumzemē” – tā ir populāra ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.  Izrādes veidotāji Pecolli ir radījuši arī Iluzionisma muzeju, kurā iespējamas aizraujošas virtuālās nodarbības.

7. b klases skolniece Laura Prancāne