Sākums Ziņas Notikumi
3
Nov
Atklātā diskusija “Es. Es esmu. Es esmu Latvija un Eiropa.”
Biruta Īsā saite

31. oktobrī, 10. un 11. klašu skolēni (2 pārstāvji no katras klases) piedalījās atklātajās diskusijās “Es. Es esmu. Es esmu Latvija un Eiropa”. Pasākums notika Jēkabpils 2.vidusskolā un pulcēja deviņu vidusskolu skolēnus, kopā 100 cilvēkus.
Kā veidot savu karjeru un atstāt pēdu nospiedumus aiz sevis Latvijā, Eiropā? Par to runāja Kaspars Blūms-Blūmanis, “Eiropas kustības Latvijā” prezidents Andris Gobiņš un padomniece Liene Valdmane.

Diskusiju mērķis bija attīstīt komunikācijas prasmes, atgādināt, cik svarīgi ir domāt un analizēt, kā arī izprast sevi. Atbildējām uz tādiem jautājumiem kā “Kas es esmu?”, “Kādas ir manas vērtības?”, “Kādas ir Latvijas un Eiropas vērtības?” u.c. Noslēgumā piedalījāmies Latvijas jauniešu vērtību ABC izveidē. Lietotnes struktūru veidos 33 latviešu alfabēta burti, katrs kalpojot par sākuma burtu kādai jauniešu vērtībai. Publiski to aplūkot varēs 2018. gada rudenī.

Mēs kvalitatīvi pavadījām laiku, ieguvām jaunus draugus un iemācījāmies ieklausīties citu viedoklī. Aizrautīgie vadītāji iedvesmoja, atklāja jaunas un jautras aktivitātes, tādēļ pasākums sniedza pozitīvas emocijas.

Lāsma Ludborža, 11.a