Sākums Ziņas Notikumi
27
Okt
Atver durvis nākotnei
Biruta Īsā saite
Dsc 0135

Jēkabpilī no 12.- 16. oktobrim norisinājās Karjeras nedēļa 2015. Karjeras nedēļa ir pasākumu cikls, kura laikā jauniešiem ir iespēja iepazīt un apdomāt savu nākotnes nodarbošanos, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt vietējos uzņēmumus un organizācijas.

16. oktobrī Jēkabpils Bērnu un Jauniešu centrā norisinājās Karjeras dienu 2015 noslēguma pasākums 10.-12.klašu skolēniem, ar mērķi veidot izpratni par profesiju pasaules daudzveidīgumu, piedāvātajām iespējam un nepieciešamajām pamatprasmēm.

Jēkabpils Valsts ģimnāziju pasākumā pārstāvēja 6 cilvēku komanda ar nosaukumu „Puķuzirņi”- Lelde Vītola 10.c, Daila Dāboliņa 11.c, Darja Semjonova 11.a, Anete Patrīcija Pavlova 11.a, Santa Januševska 12.c, Kristaps Turļuks 12.c.

Komandai bija jāsagatavo 3 minūšu pamācība par tēmu „Kā atvērt karjeras durvis nākotnē?”. „Puķuzirņi” skatītājiem demonstrēja īsu, asprātīgu un atraktīvu sarunu par profesijas izvēli nākotnē, nonākot pie vieda secinājuma, ka, ieklausoties savā sirdsbalsī, sajūtot savu īsto aicinājumu un strādājot no sirds, visas durvis būs vaļā – arī karjeras durvis nākotnē.

Pasākuma gaitā komandas pārbaudīja sevi, iepazina profesiju daudzveidību un interesanti pavadīja laiku vairākās profesiju darbnīcās, kur dalībniekiem vajadzēja būt dulliem, atcerēties fizikas likumus, pierādīt sevi picu cepēja lomā, ātri un precīzi atrisinot matemātikas uzdevumus jāatšifrē ziņojums kā arī noslēgumā jāizveido nākotnes profesijas cepures modelis.

Pasākuma noslēgumā komanda „Puķuzirņi” tika apbalvoti kā erudītākā komanda starp Jēkabpils 3.vidusskolas un JAK komandām.

Paldies saku visiem pasākumā iesaistītajiem skolas biedriem kā arī BJC pasākuma koordinatorēm S.Stikānei un L.Ražinskai.

Anete Patrīcija Pavlova

Mirkļi no Karjeras nedēļas pasākumiem šeit