Sākums Ziņas Notikumi
27
Okt
Atver durvis un satiec savu Karjeru
Biruta Īsā saite
Dsc 0136

Jēkabpilī no 12.- 16. oktobrim norisinājās Karjeras nedēļa 2015. Karjeras nedēļa ir pasākumu cikls, kura laikā jauniešiem ir iespēja iepazīt un apdomāt savu nākotnes nodarbošanos, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt vietējos uzņēmumus un organizācijas.

12.oktobrī Jēkabpils Bērnu un Jauniešu centrā norisinājās Karjeras dienu atklāšanas pasākums 7.-9.klašu parlamenta pārstāvjiem ar mērķi rosināt jauniešos interesi par dažādām profesijām, kā arī veicināt sadarbības un improvizācijas prasmes.

 Jēkabpils Valsts ģimnāziju pasākumā pārstāvēja komanda „Sapņu ķērājas”- Lauma Valērija Ugrika 7.a, Krista Ūbele 7.d, Daniela Kulakova 7.d, Signe Šūmakere 8.a, Evija Valte 9.c, Liene Maziņa 9.c, Evita Maziņa 9.c, Kerolaine Kašinska 9.a, Krista Abatniece 9.d, Agnese Lapiņa 9.d. Komandai bija jāsagatavo 5-7 min atraktīva un interesanta prezentācija par tēmu „Atver durvis un satiec savu Karjeru”. Kopīgi sadarbojoties, meitenes skatītājiem demonstrēja īsu teātra izrādi, akcentējot un secinot to, ka ir nepieciešams liels gribasspēks un motivācija no apkārtējo puses, lai atvērtu durvis karjerai.

„Viss notika ļoti ātri un bez īpaši lielas piepūles mājas darba gatavošanā. Tomēr, manuprāt, iznākums bija labs. Pasākums bija interesants – prezentējām savu mājasdarbu, kā arī tikāmies ar vienu profesijas pārstāvi – frizieri, kura stāstīja mums par savu ikdienu darbā, savukārt citas grupas iepazina elektriķa un medmāsas ikdienas specifiku. Pēc tā katra grupa prezentēja katru profesiju. Viss noritēja ļoti labi, mūsu meitenes sasmīdināja visu zāli. Lielākā atziņa no visa pasākuma ir tāda, ka vienalga par ko tu vēlies kļūt, ir jāmāk komunicēt un sadarboties ar cilvēkiem. Liels paldies par šādu iespēju iegūt mazu pieredzi. Tā kā es vēl neesmu izlēmusi par savu nākotnes profesiju, šādi pasākumi ir labs veids kā izlemt.”- Evija Valte, 9.c

Anete Patrīcija Pavlova

Mirkļi no Karjeras nedēļas pasākumiem šeit