Sākums Ziņas Notikumi
8
Feb
Brīdi pēc žetonvakara
Biruta Īsā saite
40074197502 44F4370545 O

“Absolūti grandiozi, vienreizēji izsmalcināti, neticami seksīgi, super dinamiski - Kosma Konfirmācija ir noslēgusies it iejūtīgi un it iezīmīgi. Vairāki mēneši atstrādātu tekstu, kustību, intonāciju un arī tehniskā darba ir kulminējušies divos teatrālos vakaros pasākuma, kuru tautā sauc par Jēkabpils Valsts ģimnāzijas žetonu vakaru.

Šeit nu gan būtu vietā teikt, ka galamērķim bija daudz mazāka nozīme nekā ceļam uz to. Pēc kopīgā darba pie mūsu lielprojekta, esmu nu jau atkal pārsteigts un sajūsmināts par maniem neticami talantīgajiem skolasbiedriem, to, ko visi kopā varam paveikt, un pavisam noteikti to, cik daudz prieka un pacilātības esam spējuši sagādāt gan sev, gan citiem.

Žetona gredzens ir pirkstā, bet kā atmiņa par skolu daudz uzticamāk kalpos iegūtās sajūtas un izjūtas, pieredze un atrisinātās ķibeles.

Jēkabpils Valsts ģimnāzija. Ja nekas cits, tad žetonvakars tiešām.” (Lauris Zalva, 12.c)

“Malači! Tas bija fantastiski un patiesi baudāmi!

Patiesībā vislielākais PALDIES pienākas no manis! Bet šis vārds nevar izteikt pat pusi no tā, ko vēlētos teikt, ja to būtu iespējams formulēt.” (Santa Grigorjeva, angļu valodas skolotāja)

39207337065 6Fd6779d59 O

03.02.2018. Datums, kurš paliks atmiņā uz visu dzīvi.

Jā, ceļš līdz ideālam noslēgumam bija ilgs, ar daudz grūtībām un ar lielu nogurumu, bet mēs visi ģimnāzijas divpadsmitie apvienojāmies kopā un nospēlējam “Kosma konfirmāciju”.

Paldies! :-)” (Roberts Zeltiņš, 12.b)

“Kārtējās JVĢ abiturientu paralēles grandiozais un prieka pārsteigumiem bagātais izrādes iestudējums. Katrs gads ar savu šarmu, raksturu un atklājumiem. Un katrs gads tik unikāls, ka pat nevajadzētu censties salīdzināt! Kas savu kāju uz šīs skatuves spēris, tas skolu savās atmiņās jau tvēris... 😉

Katru gadu no sirds priecājos par to, ka kaut ko tik vērienīgu spējam paveikt savā skolā!

Malači jūs, divpadsmitie, audzinātājas, režisors un ikviens, kas atbalstīja un palīdzēja!” (Dace Druveniece, direktora vietniece)

 Vairāk mirkļi šeit: https://www.flickr.com/photos/stkvcs/albums/72157692320026864/page1 (Ritvara Stankeviča foto)