Sākums Ziņas Notikumi
3
Mar
Cukurotā Valentīndiena 2016
Biruta Īsā saite

“Bez mīlestības viss ir mazs!”

Ar šādu moto skolēnu parlaments organizēja Valentīndienas pasākumu arī šogad. Uzsvars netika likts uz tradicionālo divu siržu savstarpēju pievilkšanos, bet gan uz vispārēju cieņu, laipnības un labvēlības izrādīšanu visas dienas garumā citam pret citu gan klasē, gan skolā.

Abos garajos starpbrīžos skolas Svinību zāles durvīs pasākuma apmeklētājus sagaidīja divi parlamentārieši “Mīļu apskāvienu” lomās. Saņēmuši apskāvienu, skolēni devās tālāk, kur noritēja dažādas tematiskās aktivitātes – iespēja apstādināt mīļu mirkli pie Valentīndienas fotosienas, baudīt akustiskās mūzikas koncertu grupas “Order” izpildījumā, kam vēlāk improvizēti piebiedrojās mūsu skolas talantīgie pianisti Edvīns Skrūders un Santa Januševska, kā arī notika dzejas lasījumi (paldies Milanai Drugoveiko!) Īpašu intrigu pasākumam piešķīra “Aklo randiņu” stūrītis, kur diviem, ieteicams savstarpēji nepazīstamiem skolēniem, bija iespēja iepazīties ar kādu skolasbiedru vai biedreni, netraucēti parunāties vienu minūti ar ciet acīm.

24863255972 8F431e4065 K  Īpaši smaržīgs un garšīgs jaunums – cukurotas balvas, ko varēja saņemt par sporta stundās nopelnītajiem žetoniem, vai arī piedaloties kādā no Valentīndienas aktivitātēm. Svinību zāles tuvumā gaisu pildīja cukurvates saldā smarža, kas iecukuroja skolēnus Valentīndienas gaidās.

Paldies visiem pasākumā iesaistītajiem parlamentāriešiem, visām saldajām sirsniņām un cukurdūkulīšiem!

Anete Patrīcija Pavlova

p.s. Mirkļus tver šeit