Sākums Ziņas Notikumi
11
Mar
Desmitās klases tiekas Oskara balvu pasniegšanā
Biruta Īsā saite
Dscf0653

Februāris kino pasaulē paiet Oskara balvu pasniegšanas gaisotnē. Jēkabpils Valsts ģimnāzijas desmito klašu skolēni 21. februārī sarīkoja paši savu Oskara balvu pasniegšanu. Uz pasākumu bija jāierodas kādā Holivudas aktiera tēlā.

Lai arī desmitās klases ir jaunā sastāvā un vēl joprojām viens otru iepazīst, visi bija ļoti atsaucīgi. Svinību sākumā notika arī daudz citu aktivitāšu, un mūs pagodināja arī meitenes ar dzīvo mūziku.  Bija pašiem savi bārmeņi un oficianti, gari galdi – vārdu sakot, bija nopietni padomāts par mūsu viesu ērtībām. Savās aktivitātēs mēģinājām apvienot vairākus kino žanrus, tematus, aktualitātes - dejas Bada spēļu stilā, nolaupīšana un izmeklēšana detektīvu garā, tika attēlotas Holivudas grāvēju ainas (Titāniks, Aplis, Karību jūras pirāti un Nekrietneles).

Pasākums noritēja daudz veiksmīgāk nekā mēs, organizatori, bijām gaidījuši. Lielu paldies sakām visiem viesiem, skolēniem, skolas vadībai par atsaucību un, protams, milzīgs paldies mūsu pašu, desmito, klašu audzinātājām - par ticību mūsu spēkiem.

Ar cieņu, pasākuma organizatori

saite uz foto no pasākuma: https://failiem.lv/u/krgfyx7n