Sākums Ziņas Notikumi
15
Mai
Eiropas dienā izzinām Eiropas Savienību
Biruta Īsā saite
Dsc 0014

09.05.2018. mēs, 7.a klase un audzinātāja, piedalījāmies Eiropas dienai veltītā pasākumā. Tas notika Bērnu un jauniešu interešu centrā, un to sagatavoja un vadīja mūsu skolas 11.c klases skolēnu grupa, tādējādi piedaloties projektā “Eiroscola 2018” un cīnoties par iespēju rudenī doties uz Strasbūru.

Mēs bijām mācekļu lomā. Mūs gan izglītoja, gan nodarbināja, gan izklaidēja un pat pacienāja.

Daudz uzzinājām par Eiropas Savienību, tās vēsturi, šodienu, sasniegumiem un problēmām, piemēram “Brexit”.

Spēlējot spēli, mācījāmies ES valstis, to karogus un galvaspilsētas, pamēģinājām nodibināt savu valsti, izstrādāt tās simbolus, centāmies panākt tās uzņemšanu ES. Vienā no uzdevumiem atbildējām uz testa jautājumiem, citā – pārbaudījām roku veiklību un precizitāti. Prezentējām savas grupas darbu.

Paldies vienpadsmitajiem par iespēju gūt jaunas zināšanas, mācīties neformālā atmosfērā, pavadīt laiku lietderīgi un jautri.
Ieskats klasesbiedru vērtējumā:

Matīss: “Pasākumu vērtēju pozitīvi, vēlētos kaut ko līdzīgu atkārtot.”

Dana: “Man bija interesanti uzzināt kaut ko jaunu un papildināt savas zināšanas.”

Renāte: “Man pasākums patika, jo mācīšanās notika citādāk, varējām parādīt savu radošumu un prasmi apgūt jaunas zināšanas. Varējām vērot, kā veicas vienpadsmitajiem, jo viņi bija skolotāji.”

Dāvis: “Domāju, ka šāda tipa projekti ir ļoti vajadzīgi, jo iegūstam jaunas zināšanas un prasmes, pieredzi, kā arī iepazīstam savus skolasbiedrus netipiskās situācijās.”

7.a klases vārdā Daniela Vasile un Solveiga Lavrane

Vairāk mirkļi šeit.