Sākums Ziņas Notikumi
31
Mar
Informācija vecākiem (likumiskajiem pārstāvjiem)
Biruta Īsā saite

26.03.2020. Jēkabpils pilsētas domes sēdē pieņemts lēmums attiecībā uz ēdināšanas pabalstu ārkārtējās situācijas laikā, nolemjot piešķirt 2 dāvanu kartes (aprīlim un maijam) 30 euro vērtībā katram Jēkabpils pašvaldībā deklarētam Jēkabpils pilsētas pašvaldības vispārējās izglītības iestādes skolēnam, kurš iegūst izglītību:

  • 1. – 9.klasē,
  • 10. – 12.klasē no trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes,
  • 10. – 12.klasē no daudzbērnu ģimenes.

Tā kā potenciālo dāvanu karšu saņēmēju skaits pārsniedz 2000, nolemts tās izsniegt 5 vietās – 4 skolās un sociālā dienesta kasē. Ja ģimenē ir bērni no dažādām skolām, dāvanu kartes varēs saņemt vienā no izvēlētajām vietām.

Ņemot vērā minēto, lūdzam pieteikties, aizpildot anketu interneta vietnē:  https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=up2uaaQMUUC0muD0jYtdyMJJCrMQrOtInDE-GkybyFNUMFZJTzRHRkhFT1haMEtDMENEVUNNUjJaRy4u

Ja to nevar izdarīt, lūdzam pieteikties, zvanot uz tālruņiem – 65207089, 65230480 vai 65207090.

Pieteikumu apstrāde un citi organizatoriskie darbi aizņems zināmu laiku, tāpēc prognozējam, ka kartes varēs saņemt ne ātrāk, kā aprīļa otrajā pusē.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām tiem, kuri jau bija pieteikušies, zvanot uz skolām. Tā kā paplašināts atbalsta saņēmēju loks un līdz ar to arī noteiktas papildus vietas, kur tās saņemt, lūdzam pieteikties atkārtoti. Kad būs zināma precīzāka informācija, centīsimies to nosūtīt uz pieteikumā norādītajiem e-pastiem vai sazinoties telefoniski.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, Jēkabpils pilsētas pašvaldība informē, ka Jūsu pieteikumos norādītie personas dati tiks apstrādāti saskaņā ar Jēkabpils pašvaldības privātuma politiku  https://www.jekabpils.lv/lv/pasvaldiba/personas-datu-apstrade/privatuma-politika

Iegūtie personas dati  Jēkabpils Sociālajā dienestā tiks apstrādāti ar mērķi piešķirt  ēdināšanas pabalstu ārkārtējās situācijas laikā, ņemot vērā Jēkabpils pilsētas domes 26.03.2020. lēmumu Nr.175.

Ar cieņu – Jēkabpils Sociālā dienesta vadītāja L.Laizāne