Sākums Ziņas Notikumi
9
Feb
JVĢ jaunieši piedalās mākslas nedēļā „EXTREME SKETCHING”
Biruta Īsā saite

No 23. – 29. janvārim portālā www.draugiem.lv lapā „Jēkabpils BJC EXTREME SKETCHING” notika skicēšanas maratons, kurā piedalījās 40 dalībnieki vecumā no 10 – 18 gadiem. Katru dienu (7 dienu garumā) interneta lapā „Jēkabpils BJC EXTREME SKETCHING” tika paziņota dienas tēma (piemēram,  „Basketbols”, „Brokastis”, „Mana Jēkabpils” u.c.) par kuru dalībniekiem bija jāskicē, jānofotografē skices un jāiesūta lapas administrācijai. Savukārt administrācija darbus ievietoja galerijās, kuras varēja aplūkot visi lapas sekotāji. Skices tika vērtētas trīs vecuma grupās.  Darbus vērtēja gan atbalstītāji, gan Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra žūrija. Līdz septiņu dienu skicēšanas maratona beigām izturēja 30 no 40 dalībniekiem.

Slucamkalns 01

Foto no http://www.jekabpils-bjc.lv

2. februārī Jēkabpils Mežaparkā notika mākslas nedēļas dalībnieku noslēguma pasākums un apbalvošana. Dalībniekiem bija iespēja rast pozitīvas emocijas kameršļūkšanas trasē, mieloties ar gardu kliņģeri, tēju un tikt pie vērtīgām balvām. Dalībniekus apbalvoja gan Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs, gan pasākuma atbalstītāji – Jēkabpils pilsētas pašvaldība, basketbola klubs „Jēkabpils”, cīņu organizatori „Warriors of the ring”, suši bāra „SAKURA”, drukātavas „DRUKO BALTIJA”.

Jēkabpils Valsts ģimnāzijas 11 jaunieši aktīvi iesaistījās šajā 7 dienu skicēšanas maratonā:

  • Elizabete Vaidere (8.c) – piedalījās visās 7 dienās, balvas no atbalstītājiem,
  • Jānis Baltmanis (8.d) – piedalījās visās 7 dienās, BJC 1.vieta savā vecuma grupā),
  • Rēzija Neifelde (10.c) – piedalījās visās 7 dienās, balvas no atbalstītājiem, BJC 3.vieta savā vecuma grupā,
  • Agnese Broka (11.c) - piedalījās visās 7 dienās, balvas no atbalstītājiem, BJC 2.vieta savā vecuma grupā.

Tāpat skicēšanas maratonā piedalījās arī Artūrs Ņekrasovs, Renāte Mūrniece, Kristers Jelaiskis, Sindija Šinkūne, Signe Ļūļāka, Betija Bruka, Zigmārs Ziediņš. Prieks par visiem dalībniekiem, kas ar savu sniegumu pārsteidza un iedvesmoja!

Pasaulē šāda skicēšanas maratonu prakse interneta vidē ir ļoti populāra, taču Latvijā šādu konkursu nav bijis un esam lepni, ka Jēkabpils pilsētas, novadu jaunieši ir šī pasākuma aizsācēji. „Skečings” ir jauns mākslas virziens, par kuru vairāk informāciju var atrast portāla www.draugiem.lv lapā „Jēkabpils BJC EXTREME SKETCHING”.

Paldies konkursa organizatoram – Jēkabpils BJC un it īpaši Jēkabpils BJC izglītības metodiķei Elīnai Puķei un pedagoģei Jekaterinai Grahoļskai – Krjukovskai par jauniešiem doto iespēju sevi radoši apliecināt!

Pasākuma dalībnieku darbus ir iespēja apskatīt arī Jēkabpils BJC mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv.