Sākums Ziņas Notikumi
12
Mar
JVĢ tiek pārstāvēta erudīcijas spēlē „Gudrs, vēl gudrāks”
Biruta Īsā saite

Uzsākot jauno, 2014. gadu, LTV1 piedāvā jaunu erudīcijas spēli bērniem „Gudrs, vēl gudrāks", aicinot iesaistīties ikvienu Latvijas vispārizglītojošo skolu 6. – 11. klašu skolēnus.

8.b.klases skolniece Lelde Vītola izturēja pirmo atlases kārtu un no 150 skolēniem tika labāko 36 skolēnu skaitā, tāpēc 19.februārī  tika uzaicāta uz konkursa pusfināla filmēšanos.

Līdzi uz filmēšanu varēja doties 10 atbalstītāji un paša skolēna izvēlēts skolotājs, Lelde izvēlējās klases audzinātāju Aiviju Tauriņu.

Lelde 

Skolēniem bija iespēja redzēt un izbaudīt filmēšanas aizkulises, kas izrādījās ļoti interesanti, bet arī nogurdinoši, jo gatavošanās raidījumam un pati filmēšanās notika gandrīz piecas stundas. Lelde par šo konkursu izsakās šādi:” Galvenais šajā konkursā ir tas, ka nekad nevajag vilcināties un šaubīties par savu intuīciju, kas bieži vien čukst priekšā pareizo atbildi, jo pat viena sekunde var izšķirt tavu likteni.” Leldes atblastītāji  uzskata, ka bija interesanti vērot konkursa aizkulises, aktīvi just līdzi Leldei, kopumā diena bija fantastiska un izdevusies.

Lelde ierindojās godpilnajā 3. vietā un fināla viņu šķīra tikai viens punkts, „Tomēr mēs ar viņu lepojamies”, atzīst klasesbiedri un audzinātāja.
Konkursa norisi  būs iespēja vērot  14.martā, LTV1.

Paldies skolas direktoram un administrācijai  par doto iespēju piedalīties konkursā.

8.b klases skolniece un līdzjutēja Elīna Pašuna