Sākums Ziņas Notikumi
28
Okt
JVĢ viesojas Valsts robežapsardzes koledžas darbinieki
Biruta Īsā saite
22. oktobrī JVĢ viesojās grupa Valsts robežapsardzes koledžas darbinieku. Koledža atrodas Rēzeknē un sagatavo valsts robežsardzes inspektorus. Izglītības iestāde piedāvā divas izglītības programmas: profesionālās tālākizglītības programmu "Robežapsardze" un pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu "Robežapsardze".
 
Speciālisti ģimnāzijas zālē demonstrēja videofilmu par iespējām un studiju un prakses norisi izglītības iestādē, piedāvāja veikt testu personu atpazīšanā, salīdzinot fotogrāfiju personas dokumentā un dzīvē, kā arī demonstrēja robežsardzes  speciālistu aprīkojumu- binokļus, dažādus tālskates aparātus, fotoierīces, pirkstu nospiedumu fiksēšanas u.c. aparātus. Tikšanās dalībnieki saņēma izglītības iestādes bukletu un izpildīja anketu.
 
Vislielāko klausītāju interesi izraisīja dienesta suņu demonstrējumi speciālistu vadībā ģimnāzijas parka teritorijā. 
Viens no suņiem bija sagatavots pēdu meklēšanā un personu aizturēšanā, bet otrs- priekšmetu meklēšanā. Varēja apbrīnot gan suņu prasmi, viņu sadarbību ar speciālistu, gan arī kinelogu ieguldīto darbu un pacietību  suņu  sagatavošanā.
Vidusskolas klašu pārstāvji izrādīja patiesu ieinteresētību par šo profesiju un izglītības iestādi.
Skaidrīte Ozoliņa, direktora vietniece