Sākums Ziņas Notikumi
6
Mar
„Kauraniešu” dzimšanas dienas koncerts Sniegavīra vadībā
Biruta Īsā saite

Šī gada 18. februārī Krustpils kultūras namā savu 23.dzimšanas dienu atzīmēja deju kolektīvs „Kauranieši”. Kā teica šī kolektīva vadītāja Ingrīda Feldmane (ex. Kauranena) –„Šogad dzimšanas diena iekrita sestdienā, tāpēc tā ir retā reize, kad svētki tiek svinēti īstajā datumā”.

Kauraniesi20171802fjl 033 

Pēc skatuves mākslinieku tradīcijām, kā katru gadu – kolektīvs savu svētku prieku izdejoja koncertā „Dejas ar sniegavīru”, ko ar multimediju palīdzību uzticēja vadīt jautrajam sniegavīram Olafam no visiem mīlētās Disneja multfilmas „Frozen” jeb „Ledus sirds”.

Koncertā uzstājās JVĢ „Kauranieši”, „Delveri”(Krustpils), „Delverēni”(Jēkabpils). Bet ar deju „Meita puišus dancināja”, „Maģo danci” un „Rucavieti” koncertu kuplināja arī bijušie „Kauraniešu” dejotāji.

 Svētku deju prieku „Kauranieši” dalīja ar apsveicējiem, draugu kolektīviem „Aismu”no Vaboles un „Spāri” no Suntažiem. Arī viņi  aktīvi gatavojas skatēm, tāpēc koncertā bija dejas no gaidāmā vispārējo deju svētku repertuāra.

Pirms koncerta bērniem bija iespēja piedalīties radošajā darbnīcā, kur viņi veidoja savu unikālo sniegavīru. Bet koncerta deju starplaikā skatītājus priecēja Ilze un Ieva Savickas.

Koncerts bija dzīvīgas enerģijas strāvojošs un skaists. To apliecina krāšņie foto un ieraksti sociālajos tīklos.

Paldies  skolotājai, kolektīvu vadītājai un koncerta organizatorei Ingrīdai Feldmanei par svētkiem!

Arta Ārsmeniece, JVĢ 10. klases skolniece, „Kauraniešu” dejotāja