Sākums Ziņas Notikumi
3
Dec
Konkursa „Laimdodas un Lāčplēši” uzvarētāji – mūsējie!
Biruta Īsā saite
28.novembrī BJC norisinājās tradicionālais ikgadējais konkurss „Laimdotas un Lāčplēši”. Šogad tēma bijas kosmoss, dažādas matērijas un dimensijas.
Pirms konkursa visus dalībniekus priecēja iluzionista šovs, jo vairāk tāpēc, ka par brīnumu līdzradītājiem varēja kļūt skatītāji. Pēc mājasdarbu demonstrācijas komandas devās uz dažādām darbnīcām, dažas no kurām vadīja centra „Zinoo” pārstāvji. Kā atzina dalībnieki, bija interesanti. Īpaši patika veikt eksperimentus ar dažādām ķīmiskām vielām un uguni.
No mūsu skolas konkursā piedalījās 7.a un audz. A. Grigaloviča, 7.d un audz. E.Vārna un 9.a klase un audz. D.Druveniece. 7.klases ieguva pateicības, bet 9.a klasi sveicam ar 1.vietu! Balvā viņi ieguva biļetes uz cirku, kas pirmo reizi viesosies Latvijā – tas ir 3 D cirks no Ukrainas, kurā varēs tikties ar Lāzermenu, cilvēku transformeru, spēka žonglieri ar metāliskiem kubiem, trīsmetrīgu balto lāci, kas dejo; varēs baudīt vizuāli krāšņu šovu ar gigantiskiem ziepju burbuļiem u.c. Cirks viesosies Jēkabpilī 21.decembrī . Ja ir interese, pērc biļetes arī tu! Cirka izrāde domāta gan lieliem, gan maziem!
Atgriežoties pie konkursa - galvenais, protams, ir iegūtās jaunās prasmes un pieredze, darbs klases komandā!
Paldies dalībniekiem un viņu audzinātājām!
 IMG 3590