Sākums Ziņas Notikumi
11
Apr
Lieliski rezultāti volejbola sacensībās “Lāses kauss”
Biruta Īsā saite

Sestdien, 09.04.2016., Rīgā, Skonto hallē norisinājās viens no lielākajiem Latvijas skolu sporta pasākumiem un, pavisam noteikti, lielākās skolu volejbola sacensības Latvijā – “Lāses kauss”, kuras šogad notika jau 15. gadu pēc kārtas un kuras pulcēja 123 labākās puišu un meiteņu komandas no visas Latvijas. No mūsu skolas šīm sacensībām kvalificējās 1996. – 1999. g. dz. (vidusskolas) un 2000. – 2002. g. dz. (pamatskolas) puišu komandas.

Gan pamatskolas, gan vidusskolas grupās startēja 30 komandas, kuras dienas beigās cerēja savā īpašumā iegūt grandiozos “Lāses kausus” kopā ar prezidenta Raimonda Vējoņa parakstītu volejbola bumbu. Tieši Vējoņa kungs bija tas, kurš atklāja šīs sacensības, kurās mūsu puiši jau pirmajām spēlēm apliecināja savu meistarību – apakšgrupu kārtu mūsu puišu abas komandas noslēdza nepārspētas – tika uzvarētas skolas no dažādām Latvijas vietām – Kuldīgas, Valkas, Jūrmalas, Mežotnes, Ezeres un Rīgas. Tas mūsējiem deva iespēju cīnīties 2. kārtā, kurā vidusskolnieki pārspēja Ogres un Madonas skolu komandas, bet pamatskolnieki apspēlēja Rīgas Juglas vidusskolu un Rīgas 34. vidusskolu. Šīs uzvaras garantēja mūsu puišu abām komandām iespēju cīnīties izšķirošajā kārtā, kurā sacentās 4 labākās tās dienas komandas katrā grupā. Arī šajā kārtā neviena no komandām nespēja neko likt pretī mūsu puišu demonstrētajai spēlei – vidusskolnieki parādīja savu pārākumu pār Siguldas Valsts ģimnāziju, Aizputes vsk. un Daugavpils tehnikumu. Savukārt pamatskolas grupas puiši bija pārāki par Skrundas vsk., Aizputes vsk. un Kokneses vsk. Tādējādi abas mūsu puišu komandas izcīnīja 1. vietu “Lāses kausa” sacensībās un savā īpašumā ieguva lielos kausus kopā ar prezidenta Vējoņa parakstītajām bumbām, kā arī iespēju atpūsties atpūtas centrā “Rāmkalni” un apmeklējumu Ādažu militārajā bāzē.

Mūsu “zelta puiši”, kuri izcīnīja šo panākumu:

Lase2 pamatskolas grupā: Pāvels Fadejevs, Kristers Sils, Oskars Elksnītis, Ritvars Elksnītis, Linards Bružs, Dāniels Dunaiskis, Renārs Zalaks, Daniels Balaboskins un Daniils Soboļevs.
Lase1 vidusskolas grupā: Edvīns Skrūders, Pāvels Jemeļjanovs, Zigurds Adamovičs, Dāvis Emīls Melnis, Dāvis Midzenis, Artjoms Soboļevs, Vladislavs Blumbergs, Valdis Spodris, Jorens Degtjarovs un Rinalds Kļavinskis.

Apsveicam, puiši – Jēkabpils Valsts ģimnāzija lepojas ar Jums un novēl neapstāties pie sasniegtā! Lai šis panākums kalpo par trampalīnu, kas palīdzēs sasniegt vēl augstākas volejbola virsotnes!

sporta skolotājs Aivis Kokins