Sākums Ziņas Notikumi
28
Apr
Lieliski sasniegumi vokālajā un sporta jomā!
Biruta Īsā saite

Skolās pavasaris, atšķirībā no lauksaimniecības jomas, – pļaujas laiks. Mācību priekšmetu olimpiādes, zinātnisko darbu lasījumi, konkursi, skates un sacensības... Labas ziņas mūs sasniedz ik nedēļu. Šoreiz vēlos uzsvērt panākumus ārpusstundu nodarbībās, precīzāk, vokālajā un sporta jomā.

Ir liels prieks par mūsu skolas vokālajiem ansambļiem „Horizontāli” (10.-12.klašu grupa) un „Pienāc biežāk!” (7.-9.klašu grupa). Labi startējot pilsētas un novada skatēs, abi ansambļi ieguva tiesības piedalīties vokālās mūzikas konkursa „Balsis” finālā, kas notika 12.04. Rīgā, BJC „Altona”. Pamatskolas ansamblis ieguva augsto 4.rezultātu, savukārt vidusskolēni atgriezās mājās kā absolūtie uzvarētāji. Sveicam ansambļa „Horizontāli” dziedātājus M.Gādmani, S.Januševsku, L.Vasili, R.Studānu, M.Kalēju, E.Mitri, P.Rutkovski, M.Biļeviču, M.Rozentāli, D.Poli, D.Miezāku, E.Aļeiņikovu.

Jauktais koris „Ritums” Latvijas vispārējās izglītības jaukto koru konkursā Latgales reģionā arī saņēmis augstāko novērtējumu un ir Latvijas labāko koru virsotnē. Priecājamies par jauniešu vokālajiem sasniegumiem, kas, protams, ir neatlaidīga un sistemātiska darba rezultāts. Liels paldies par nesavtīgo darbu ansambļu un kora vokālajai pedagoģei Sandrai Bondarei!

Koris "Skanda" reģionālajā skatē Rēzeknē 24 koru konkurencē uzrādījis labāko rezultātu. Sveicam kora dziedātājas un skolotāju Skaidrīti Pugaču!

IMG 7987 M
 
16.aprīlī Valmieras Valsts ģimnāzijā notika Latvijas Valsts ģimnāziju atklātais čempionāts basketbolā. Mūsu skolu pārstāvēja komanda šādā sastāvā: Reinis Ermansons, Daniels Burda, Miķelis Liberts, Toms Kohanovs, Mārcis Zībergs, Edmunds Lazdāns, Arvis Bebrišs. Sešas spēles puiši aizvadīja ar pārliecinošām uzvarām. Pēdējā spēlē pret mājiniekiem – Valmieras Valsts ģimnāziju – sīvā, dramatiskā cīņā ar viena punkta pārsvaru Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komanda guva uzvaru, tāpēc mājās ir atgriezušies kā uzvarētāji. Sveicam puišus!

Droši vien nav noslēpums, ka mājās no volejbola sacensībām Portugālē ir atgriezusies arī mūsu skolas volejbolistu komanda, kuri turp devās pārstāvēt Latviju, jo pēdējos divus gadus ir „Lāses kausa” čempioni. Mēs par viņiem turējām īkšķi, sūtījām labas domas, daudzi skatījās spēles interneta pārraidē un iepazinās ar jaunumiem Tviterī. 32 komandu konkurencē mūsējie ir ieguvuši 21.vietu. Ar to arī sveicam! Sakām paldies sportistiem – R. Prīdānam (kapteinis), J. Ģipteram, A. Soboļevam, E. Skrūderam, D. E. Melnim, D. K. Midzenim, K. Balulim, R. Kļavinskim, A. Galdiņam, E. Stakam, M. Razujevam, P. Jemeļjanovam, - un trenerim Modrim Gruntem par ieguldīto darbu un enerģiju!

d.v.audz.darbā D.Druveniece