Sākums Ziņas Notikumi
28
Apr
Mūsu volejbolisti Portugālē
Biruta Īsā saite

Pasaules skolu čempionāts volejbolā notika šī gada 9.-17.aprīlī Portugālē, konkrētāk Espinho un Santa Maria de Feira  pilsētās. Čempionāta gaitā tika izspēlētas 98 spēles, no kuram 5 bija zēnu komandai no Latvijas, Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandai. Zēni parādīja savu labāko sniegumu spēlē pret Serbijas, Beļģijas un Brazīlijas komandām uzvarot ar rezultātu 2-0 , trejādi pārsteidzot vairāku valstu pārstāvjus ar savu sniegumu un iemantojot neviltotas simpātijas.

Nedaudz vairāk kā nedēļa pagāja ļoti blīvi plānota, sportiskā režīmā. Gandrīz katru dienu bija spēle pret kādu no komandām. Arī tūrisma un kultūras diena bija saplānota tā, lai vienas dienas laikā izdotos apskatīt abas pilsētas, kurās notika čempionāts. Portugālē notikušais pasaules čempionāts uzskatāmi parādīja mūsdienu brīvprātīga darba nozīmi un tā augsto attīstības pakāpi Portugāles jauniešu vidū. Arī treneriem tika organizēts seminārs par jaunākajām tendencēm volejbolā mūsdienās un demonstrēti praktiski paņēmieni ikdienas treniņiem.

Sam 1742M Sam 1745M

Kopumā komanda ieguva 3.vietu savā grupā un 21.vietu pasaules čempionātā kopvērtējumā zēnu komandām. Paldies visiem atbalstītājiem, treneriem un vecākiem par ieguldīto darbu gatavojoties un piedaloties pasaules skolu sporta čempionātā volejbolā Portugālē!

Skolotāja Dace Seglēre