Sākums Ziņas Notikumi
8
Mai
Noslēgušies 2014. gada zinātniski pētniecisko darbu un domrakstu konkursi
Biruta Īsā saite

22. aprīlī Cēsu Draudzīgā Aicinājuma Valsts ģimnāzijā notika valsts ģimnāziju audzēkņu pētniecisko darbu konference. No mūsu ģimnāzijas šajā konferencē piedalījās Evija Kaulakane, viņa ieguva 1. vietu ekonomikas sekcijā; Baiba Dace Ozoliņa vides zinātnes sekcijā ieguva 1. vietu un galveno balvu – pūci; Raimonda Pore veselības zinātnes sekcijā ieguva 2. vietu, arī Elizabete Mitre latviešu literatūras sekcijā ieguva 2. vietu.

M Img 5811 M Img 5835  M Img 5836  
M Img 5837 M Img 5838 M Img 5840  

Prieks par meiteņu panākumiem, pateicība viņu darbu vadītājām skolotājām Dz. Priekulei, P. Stirnai, Z. Vēverei un S. Tumanovai!

Tajā pašā dienā minētajā ģimnāzijā notika pirms vairākiem mēnešiem elektroniski iesūtīto domrakstu konkursa autoru darba izvērtējums, kurā mūsu skolnieces E. Urbāne un E. Aleiņikova ieguva pateicības, bet E. Elksnīte – atzinību.

26. aprīlī Rīgā norisinājās Latvijas 38. skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konference, kurā piedalījās divas pēc dubultās atlases izvirzītās darbu autores: E. Poriete (11.b) un J. Markova (12. a). Sveicam Elvu Porieti ar iegūto 1. vietu socioloģijas sekcijā, kā arī viņas darba vadītāju A. Koļesinsku! Pateicība par ieguldīto darbu J. Markovai un viņas skolotājai I. Zariņai!

direktora vietniece Skaidrīte Ozoliņa