Sākums Ziņas Notikumi Notikumi
25
Jan
“Hola, Rio! Hola!” jeb Žetonu vakars Jēkabpils Valsts ģimnāzijā 2024
Biruta Īsā saite
Zeton Vakars Afisa

Pēc pieredzētās pauzes kultūras notikumos jau otro gadu pēc kārtas ir atgriezusies senā Jēkabpils Valsts ģimnāzijas tradīcija – Žetonu vakars, kurā 12. klases priecē skatītājus ar lugas uzvedumu un svinīgi saņem žetonu vai gredzenu kā piemiņas zīmi no savas skolas.

Šogad aicinām visus nedaudz aizmirst par drēgno un pelēcīgo ziemu un iejusties vasarīgās noskaņās, dodoties kopā ar mums ceļojumā uz krāšņo un ekstravaganto Brazīliju! Par ceļojuma iespaidiem, krāsām un pārsteigumiem gādās režisors Jānis Savickis.

Sambas ritmi, krāsu spēles un – pats galvenais! – mīlestība virmos Krustpils kultūras centrā.

1.02. (ceturtdien) plkst. 18:00 norisināsies izrādes ģenerālmēģinājums, uz kuru laipni gaidīti visi interesenti. Ieeja – ziedojums.

2.02. (piektdien) plkst. 18:00 aicināti tikai tie, kas saņēmuši ielūgumus jeb aviobiļetes lidojumam uz Riodežaneiro!

Galvenie varoņi – papagaiļi Blū un Pērle – kopā ar pavadošajiem aktieriem un dejotājiem vēstīs par jaunu sākumu un izlaušanos. Gluži kā izrādes tēli, arī divpadsmitie gatavojas jaunam sākumam, jaunam ceļojumam; galamērķis katram būs savs, taču vienmēr, gluži kā gājputni, atcerēsimies savu ceļu mājup.

Pirms katra ceļojuma svarīgi ir sagatavoties, sameklēt atbilstošākos tērpus un sakravāt koferus. Tieši to mēs, divpadsmitie, pašlaik darām. Rosība rit pilnā sparā, un katru vakaru ģimnāzijas telpās dzirdama ikdienai netipiska dunoņa. Gatavošanās darbi rit bez apstājas. Formalitātes, rekvizīti, jaunas idejas – šie vārdi pašlaik aizpilda mūsu ikdienu, lai jums, skatītājiem, tiktu sniegts kvalitatīvs un pārsteidzošs priekšnesums.

Projekts kopumā pārbauda mūsu līderības un komunikācijas prasmes, kā arī veicina mūsu radošo domāšanu. Lai gan ikdienā esam katrs savā paralēlē, savā grupiņā, tomēr šobrīd esam apvienojušies un strādājam kā viena liela komanda. Katra projekta izstrādes laikā nākas saskarties ar grūtībām, to mums netrūkst, taču tām veikli rodam risinājumus, jo tādi mēs esam – atjautīgi un gatavi doties ceļā par spīti visam, kas mūs varētu sagaidīt.

Tāpēc no sirds pateicamies tiem, kas palīdz mums šajā sagatavošanās posmā. Paldies mūsu atbalstītājiem: “Lat Gran”, “Tim Service”, “Ošukalns celtniecība”, “Dona”, “Arita”, “Drukas nams”, “Sedumi”, "Eura Marketing", “Santli". Un, protams, paldies mūsu audzinātājām Anitai Grigalovičai, Dagnijai Kalniņai, Kristīnei Modnikai, pārējiem ģimnāzijas skolotājiem, direktoram un tehniskajiem darbiniekiem!

Brīdinām! Nedēļas nogalē gaidāms karstums ar mirdzumu lietu un sambas pērkonu!

Priecāsimies par ikvienu, kas būs gatavs kopā ar mums doties ceļojumā! Hola, Rio!

2023./2024. mācību gada 12. klašu paralēles skolēnu vārdā, Evelīna Pavloviča