Sākums Ziņas Notikumi Notikumi
9
Mai
Mūsu piecgades izstāde!
Biruta Īsā saite

Kokapstradesizstade 2024 01

vairāk mirkļi saitē: /ej-uz/45993

Jēkabpils Valsts ģimnāzijas kokapstrādes pulciņš aicina uz kokapstrādes un Dizaina un tehnoloģiju darbu izstādi "Redz, kā es māku!" 2024 skolas vēsturiskā korpusa foajē (ieeja uz svinību zāli).

Par godu izstādes piecgadei, apskatāmi arī pāris pagājušo izstāžu darbi.

Zīmīgi, ka piecgadē izstāde ir atgriezusies atpakaļ uz skolas telpām. Kavējoties atmiņās ar vecajiem kokapstrādes pulciņa biedriem, atminējāmies, ka pirmā izstāde tika veidota 2019. gadā skolas bibliotēkā, kad bibliotekāres Malda un Anita laipni piekrita mūsu idejai parādīt mūsu čaklo roku veikumu citiem. Paldies bibliotekārēm par iespēju un tradīcijas aizsākšanu!

Kristiāns Markuss Sakne 7.b: "Mana piedalīšanās kokapstrādē bija iedvesmojoša pieredze, kurā es ieguvu ne tikai jaunas prasmes, bet arī papildināju savu radošo iztēli. Skolotājs bija nevērtējams resurss, kas mums sniedza gudrību un atbalstu katrā solī. Darbs ar koku sniedza iespēju tuvāk iepazīt dabu un saprast koka materiālu īpašības. Īpaši patika iespēja veidot un radīt kaut ko no nulles, izmantojot savas rokas un prasmes. Šī pieredze ir deva man lielu gandarījumu un prieku, un esmu pārliecināts, ka tas dos noderīgas zināšanas un prasmes nākotnē."

Rainers Feldmanis 7.b: "Kokapstrādes pulciņam ir ļoti labi skolotājs, skolotājs ir jauks, palīdz visur, arī ārpus kokapstrādes tēmās. Dažreiz skolotājs teic, ka tu esi zābaks, bet tas nozīmē to, kad darbs nav paveikts līdz galam un vēl pie darba ir jāpiestrādā. Kad es ienāku darbnīcā, mani skolotājs sagaida ar cildinājumu "profesors" un tev parādās motivācija strādāt cītīgāk, zinu, ka kokapstrādi apmeklēšu visus savus skolas gadus :)"

Kā katru gadu, arī šogad kokapstrādes pulciņa pārstāvji, atrādot un novērtējot čaklo roku darbu, būs sastopami tirdziņā pie Depo 11. maijā un pie Sedumiem 18. maijā, gaidīsim jūs!

Dizaina un tehnoloģiju, Inženierzinību un Praktiskās muzicēšanas skolotājs Rolands Rubiķis