Sākums Ziņas Notikumi
28
Sept
Olimpiskā diena
Biruta Īsā saite
71488112 502832706947348 95609708630507520 N  Dsc0846  Dsc0861  Dsc0910 Img 20190920 Wa0004

Jau daudzus gadus Latvija iesaistās Olimpiskās dienas norisēs, arī šogad pilsētas skolas saņēma uzaicinājumu deleģēt no katras mācību iestādes divas klases pasākumam Jēkabpils sporta stadionā. Ģimnāziju pārstāvēja 7.b un 10.a klase.

Klases dalās iespaidos!

“Mums šī diena noteikti bija izdevusies un iespaidu pilna, tādēļ vēlamies ar piedzīvoto padalīties.

Olimpiskās dienas rīts mūs sagaidīja ar vēsu laiku un aprasojušu zāli, taču no mākoņiem spīdēja saules siltie stari, kas lika mums smaidīt. Sirdī virmoja patīkams satraukums. Beidzoties pirmajai stundai, mēs, visa klase, saliedēti, satraukti čalojot, devāmies uz Vārpas stadionu. Stadionā uz Olimpisko dienu jau bija sanākuši skolēni no citām skolām. Olimpiskā diena sākās ar Olimpisko himnu, kā arī tikām iemācīti dejot šī gada Olimpisko deju. Šīs dienas laikā izvingrojāmies un izskrējāmies vienotā skrējienā. Bet sports nav iespējams bez loģiskās domāšanas, tādēļ visām komandām bija jāpilda tests par Olimpisko dienu. Mēs ieguvām daudz jaunu zināšanu un interesantu informāciju! Tomēr visjautrākais un interesantākais uzdevums bija, kad diviem cilvēkiem no klases vajadzēja parādīt kādu interesantu vingrojumu, kuru pārējiem bija jāatkārto. Mūsu klasi pārstāvēja un izdomātos vingrojumus rādīja klases foršās meitenes – Elija un Agate. Olimpiskā diena pagāja nemanot. Par piedalīšanos mēs nopelnījām kliņģeri, ko, atnākuši uz skolu, apēdām gardu muti.

Šī pasākuma mērķis nebija iegūt galveno balvu un būt uzvarētājiem, bet gan saliedēt klasi un cilvēkos vairot Olimpiskās vērtības – izcilību, draudzību, cieņu. Šī diena noteikti mūsu klasei paliks atmiņā vēl uz ilgu laiku, saglabājot sirdī siltumu par jaukajiem mirkļiem, sarunām, olimpisko atmosfēru.” (Katrīna Leiskina, 7.b klase)

“Šī gada 20. septembrī mēs, 10.a klase, tikām izvēlēti, lai aizstāvētu JVĢ godu, piedaloties “Olimpiskajā dienā 2019”. Pasākums norisinājās Jēkabpils stadionā Vārpa.

Jau 10.00 no rīta mēs, saģērbušies sarkanā apģērbā, kopā ar pārējām klasēm stāvējām stadionā un sākām vingrot, dejot. Kad bijām kārtīgi iesildījušies, visi pasākuma dalībnieki veidojām foto, kur mūsu klasei bija jāattēlo izsaukuma zīme vārdam “Olimpiāde!”. Kopīgi kā viena liela, vienota komanda apskrējām aplīti ap stadionu, un arī mūsu skolotāja ar godu to paveica! Beigās mēs veicām vairākus vingrinājumus, un tad jau sekoja apbalvošana.

Uzvarētāji bija visi, jo galvenais taču ir draudzība, sadarbība un gandarījums par paveikto. Pēc apbalvošanas mēs jutāmies saliedētāki, bijām priecīgi un gājām mieloties ar gardo kliņģeri, kas tika piešķirts katrai klasei. Kopumā diena bija tiešām izdevusies. Ar nepacietību gaidīsim nākamos pasākumus, kur varēsim vēl sevi pierādīt kopā ar jauno klases kolektīvu.” (10.a klases vārdā, Patrīcija Paupere, foto – Līna Lamba)

Lai olimpisks gars spārno un vieno arī mācību darbā!

informāciju apkopoja D. Druveniece