Sākums Ziņas Notikumi
16
Dec
Paldies par sasniegumiem matemātiķiem un fiziķiem!
Biruta Īsā saite
DSC 0052 

Jēkabpils Valsts ģimnāzijas skolēni nopietni gatavojas Jēkabpils pilsētas un novadu, kā arī valsts matemātikas un fizikas olimpiādēm. Lai noskaidrotu, kuri skolēni ir paši labākie nestandarta uzdevumu risinātāji skolā, tiek rīkotas skolas matemātikas un fizikas olimpiādes. Šī gada 5. decembrī notika tradicionālais pasākums, kurā ar JVĢ diplomiem tika apbalvoti skolēni, kuri skolas olimpiādēs ieguvuši 1., 2., 3. vietu. Vairākiem skolēniem tika izsniegti pateicības raksti. Kopumā tika apbalvoti 45 skolas labākie matemātiķi un fiziķi. Uzvarētājus sveica Jēkabpils Valsts ģimnāzijas direktors Valerjans Vizulis. Lūk, paši labākie matemātiķi, pirmās vietas ieguvēji: Elīza Lindāne (7.kl.), Matīss Koļesinskis (8.kl.), Valts Urtāns (9.kl.), Lauris Bērziņš (10.kl.), Matīss Zalāns (11.kl.), Viesturs Ivbulis (12.kl.), Jekaterina Markova (12.kl.), Jana Juste (12.kl.). Skolas fizikas olimpiādes uzvarētāji, pirmās vietas ieguvēji: Edijs Kauranens (10.kl.), Māris Razujevs (11.kl.), Elīna Aļejņikova (12.kl.).

Vēl bildes vari apskatīt mirkļu galerijā.

Mūsu skolas 8.-11.kl. skolēni piedalījās komandu matemātikas olimpiādē Atvērtā kopa 2013, kuru jau vairākus gadus organizē Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas matemātikas skolotāji un tās absolventi. Šajā olimpiādē piedalās komandas, kas sastāv no 2-7 vienas skolas 7.-11.kl. skolēniem. No JVĢ piedalījās četras komandas. Apsveicam 9.kl. skolēnu komandu, kuri olimpiādē ieguva atzinības rakstu.
Tuvojas gada nogale. Gribas pateikt paldies visiem mūsu skolas matemātiķiem un fiziķiem par paveikto un vēlēt labus panākumus turpmākajā darbā. Paldies skolotājiem par ieguldīto darbu, gatavojot skolēnus olimpiādēm. Lai netrūkst interesantu uzdevumu, kurus kopīgi risināt, un lai nav tādu uzdevumu, kurus nevar atrisināt!

Fizikas-matemātikas-informātikas MK vadītāja Sarmīte Vilcāne