Sākums Ziņas Notikumi
12
Nov
Radošo darbu konkurss „Ikdiena ar/bez bardzības”
Biruta Īsā saite

11.novembrī ar laureātu apbalvošanu JVĢ konferenču zālē noslēdzās biedrības „Vecāki izglītības atbalstam” rīkotais skolēnu radošo darbu konkurss „Ikdiena ar/bez bardzības” Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu skolu 1. – 12.klašu skolēniem. Konkursa mērķis bija rosināt skolēnus saskatīt un atspoguļot tematikas aktualitāti un daudzveidību savas ikdienas dzīvē – skolā, mājās, uz ielas, ar draugiem u.tml. Skolēni varēja brīvi izvēlēties tēmas atspoguļojuma paņēmienus, iesniedzot fotogrāfijas, zīmējumus, kolāžas vai arī citus radošus darbus.
No Jēkabpils Valsts ģimnāzijas konkursā „Ikdiena ar/bez bardzības” ar saviem zīmējumiem un gleznojumiem piedalījās Gerda Šalkovska (7.a), Rasa Martinova (7.a), Emīls Miltūzis (7.b), Nikola Visocka (7.c), Evita Maziņa (7.c), Lauma Leja (8.c), Elīna Eihmane (8.c), Marta Annija Goberga (9.d) un Kārlis Klišāns (11.c).
Pamatojoties uz žūrijas komisijas lēmumu, saskaņā ar konkursa rezultātiem tika piešķirtas divas pirmās, divas otrās un divas trešās vietas. Lepojamies ar JVĢ skolēniem – konkursa uzvarētājiem: 7.c klases skolniecei Evitai Maziņai par darbu „Tava seja ir Tavs spogulis” – 3.vieta, 7.a klases skolniecei Gerdai Šalkovskai par darbu „Sapņi un realitāte” – 2.vieta, bet 11.c klases skolniekam Kārlim Klišānam par darbu „Ar skatu nākotnē” iegūta 1.vieta!

01 Ar Skatu Nakotne 02 Sapnis Un Realitate 07 08
 Kārlis Klišāns (11.c)
„Ar skatu nākotnē”
 Gerda Šalkovska (7.a)
„Sapņi un realitāte”
Lauma Leja (8.c)
„Ikdiena ar/bez bardzības”
 Rasa Martinova (7.a)
„Mierīga diena”
03 04 09 10
 Evita Maziņa (7.c)
„Tava seja ir Tavs spogulis”I
  Evita Maziņa (7.c)
„Tava seja ir Tavs spogulis”II
Marta Annija Goberga (9.d)
„Laiks iet”
 Nikola Visocka (7.c)
„Nē! Nedarai tā!”
06 05    
Emīls Miltūzis (7.b)
„Laimīga diena”
Elīna Eihmane (8.c)
„Dzīvojot stresā”