Sākums Ziņas Notikumi
27
Feb
Skolu florbola komandas tiekas Talsos
Biruta Īsā saite

2014. gada 14. februārī Talsu Valsts ģimnāzijā norisinājās otrais florbola turnīrs starp Latvijas Valsts ģimnāzijām un UNESCO dalībskolām. Turnīrā piedalījās 12 skolu komandas, arī Jēkabpils Valsts ģimnāzijas florbola komanda.

Neskatoties uz tālo ceļu, kas mazliet nogurdināja,  JVĢ spēlētāji savā pirmajā spēlē pieveica spēcīgos pretiniekus no Talsu Valsts ģimnāzijas. Komanda turnīru aizvadīja septiņu spēlētāju sastāvā.

Florbolam strauji attīstoties, attīstījies bija arī šī turnīra kopējais spēlētāju līmenis. Šajā turnīrā bija vērojami gan iesācēji, gan pieredzējuši virslīgas, Latvijas junioru izlases kandidāti.

Divpadsmit komandu konkurencē Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komanda ieguva 7.vietu. Apakšgrupas piecās spēlēs tika izcīnītas divas uzvaras, viens neizšķirts, kas nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā. Mūsu spēlētāji uzvarēja ļoti pieredzējušos Cēsu un Talsu florbolistus, kā arī nospēlēja neizšķirti ar Āgenskalna skolas pārstāvjiem. Ceturtdaļfināla spēlē pret Jelgavas pārstāvjiem tika piedzīvots zaudējums, kas liedza iespēju kvalificēties pusfināla cīņām.

Florb Komandas spēlētāji ir apmierināti ar šo braucienu, priecīgi par iespēju jau otro gadu pēc kārtas pārstāvēt skolu šajā turnīrā. Par spīti grūti izcīnītajām uzvarām pret Cēsu un Talsu florbolistiem, JVĢ spēlētāji uzskata, ka varēja nospēlēt daudz labāk, iegūstot augstāku vietu kopvērtējumā.
Šogad Jēkabpils Valsts ģimnāziju pārstāvēja Kristaps Turļuks, Rolands Fedotovs, Niks Jaudzems, Ints Liepiņš, Kārlis Žikovs, Edvīns Skudra un Linards Marks. Spēlētāji ir pateicīgi skolai un skolotājam J. Jubelim par iespēju doties cīnīties ar florbolistiem no visas Latvijas.

komandas vārdā, R.Fedotovs