Sākums Ziņas Notikumi
27
Okt
Sniedz roku ķepai 2015
Biruta Īsā saite
21792441054 A64f1b4be2 O

„Sniedz roku ķepai” ir labdarības akcija, ko organizē skolas parlaments – tās ietvaros ikviens skolas skolēns, skolotājs un darbinieks tiek aicināts palīdzēt Jēkabpils dzīvnieku patversmes iemītniekiem, ziedojot barību, segas, avīzes, spilvenus vai ko citu, kas būtu noderīgs četrkājainajiem mīluļiem.

Šis ir tikai otrais gads, kad akcija tikusi izsludināta, bet atsaucība galvenokārt no skolēnu puses ļoti priecē.

Arī šajā rudenī, 23.oktobrī skolēnu parlamenta pārstāvji devās apciemot un iepriecināt patversmes iemītniekus. Kā atzīst patversmes darbinieces, vajadzīgākais un visnoderīgākais no ziedotāju puses tiešām ir sausā suņu un kaķu barība. Kopējais saziedotās barības svars, kas tika nogādāts patversmē – 80 kg. Šogad īpaši pacentusies bija 10.a klase un audzinātāja Aīda Koļesinska, kuri akcijā saziedoja 25 kilogramus sausās barības, 7.d klase ar saziedotiem 8,4 kg, 10.b klase ar saziedotiem 7,7 kg.

Kā atzīst parlamenta pārstāvji – dzīvnieciņiem ir gandrīz viss nepieciešamais – silta guļvieta, barība, viņi ir veseli, tikai viņiem nav māju un saimnieka, kas spētu sasildīt viņu sirsniņas.

Lielu paldies parlamenta vārdā sakām ikvienam, kurš nav bijis vienaldzīgs un piedalījies akcijā „Sniedz roku ķepai”, padarot patversmē esošo mīluļu ikdienu kaut nedaudz labāku.

Anete Patrīcija Pavlova

Vēl mirkļi šeit