Sākums Ziņas Notikumi
15
Dec
Tikšanās ar LR ārlietu ministru
ivetao Īsā saite
Tiksanas Lr Arlietu Ministru

11.12.2020. notika kārtējais Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas tiešsaistes seminārs. Tikai šoreiz šis seminārs bija īpašāks. Vismaz man noteikti, jo es biju viens no trim Latvijas skolu jauniešiem, kam bija iespēja iesaistīties diskusijā ar šīs tikšanās īpašo viesi.

Semināra “Parlamentārās demokrātijas izzināšanas cikls” sarunu tēma bija “Izpildvara”. Šajā sarunā man bija iespēja uzdot jautājumus Latvijas Republikas ārlietu ministram Edgaram Rinkēvičam. Jautāju par Latvijas kultūru un tās pastāvēšanas nākotni ES valstu kultūras tendenču kontekstā, kā arī uzdevu jautājumus par mums visiem aktuālajām norisēm mūsu kaimiņvalstī Baltkrievijā.

Mani pārsteidza ministra E. Rinkēviča atklātība un interese, ar kādu viņš klausījās jauniešos. Šis ir labs piemērs tam, ka mums Latvijā ir katram tiesības uz brīvu vārdu, arīdzan lielo valsts ierēdņu priekšā. Aicinu visiem piedalīties šajā Parlamentārās demokrātijas izzināšanas ciklā, jo viesi ir interesanti, jautājumi, kas tiek apspriesti, vēl interesantāki!

Uz drīzu tikšanos Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas nākamajā seminārā!

A.Kaulakāns, 12.c