Sākums Ziņas Notikumi
4
Mar
Valsts ģimnāziju skolēnu pašpārvalžu pārstāvji tiekas Madonā
Biruta Īsā saite
Madona 

28.februārī skolēnu parlamenta pārstāvji – Danute Stivriņa, Paula Ondzule, Estere Freimane, Līna Lamba, Renāte Mūrniece – kopā ar direktora vietnieci audzināšanas jomā  Daci Druvenieci devās uz Madonu, kur norisinājās skolēnu pašpārvalžu pieredzes apmaiņas pasākums.

Dienu iesākām ar lekciju, kuru vadīja Latvijas Kultūras akadēmijas studente, Madonas Valsts ģimnāzijas absolvente Kristiāna Štāla. Lekcijas nosaukums bija “Vai viegli būt radošam?”

 Madona 2 Turpinājumā sekoja pieredzes apmaiņa par skolēnu pašpārvalžu darbību, kā rezultātā uzzinājām plašu informāciju par citu skolu pašpārvalžu darbību un panākumiem. Atziņas, kuras ieguvām pēc lekcijas, un iegūtā pieredze pēc grupu darba pavēra mums vēl plašāku priekšstatu par skolēnu pašpārvalžu darbu citās valsts ģimnāzijās. Ir idejas, kas iedvesmoja. Bija prieks dalīties mūsu skolas pieredzē un bagātināt ar idejām arī citus.

Kopumā mums visām ļoti patika šis brauciens un dalība šajā pasākumā, jo tas palīdzēja izkāpt no savas komforta zonas un radīt ko pavisam jaunu. Citējot lektori Kristiānu Štālu: “Komforta zonā nekad nekas nedzimst, ir jākāpj ārā no saviem rāmjiem!” Varu tikai piekrist un aicināt jauniešus attīstīt sevi! Visiem motivācijas pilnu un jauku šo pēdējo mācību nedēļu pirms pavasara brīvdienām! Lai izdodas!

Danute Stivriņa, 11.b