Sākums Ziņas Notikumi
20
Feb
Zviedru dienas pilsētā un skolā
Biruta Īsā saite
Dsc 3887

Jēkabpilī notiks zviedru dienas. Tā kā daļa mūsu skolēnu apgūst zviedru valodu un sadarbība ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā ir izveidojusies jau vairāku gadu garumā, 23.02. mūsu skolā viesosies Zviedrijas vēstnieks Henriks Landerholms. Pirms viņa ierašanās vēstniecība ir atsūtījusi 3 ceļojošās izstādes. Skolas bibliotēkā visi aicināti iepazīties ar informatīvajiem stendiem par zviedru kriminālromāniem un to autoriem. Foajē pie Mazās zāles izvietota fotogrāfiju izstāde “Dzīves puzle”, kas atspoguļo ģimenes lomu Zviedru sabiedrībā, tās ikdienu un īpaši akcentē tēva lomu ģimenē.

3.korpusa 2.stāva gaitenī izvietota karikatūru izstāde “Aci pret aci ar klimatu”. Tajā apskatāmi zviedru labāko karikatūristu darbi. Interesanti, ka, ceļojot pa Latvijas skolām, izstādei katrā skolā tiek pievienots pa vienai konkrētās skolas skolēnu karikatūrai. Tāpēc 16.02. arī mūsu skolā norisinājās karikatūru konkurss. Tapušie darbi apskatāmi kopā ar ceļojošo izstādi. Nāc iepazīties un novērtēt!

Paldies visiem konkursa dalībniekiem un skolotājai Elgai Skrebelei par karikatūru darbnīcas organizēšanu un vadīšanu!

Ģimnāzijas skolēnu karikatūru fotogrāfijas var apskatīt šeit un nedaudz ieskatīties vēl citos mirkļos no Zviedru dienām šeit.

D.Druveniece