Sākums Ziņas Notikumi Notikumi
6
Mar
Tehnoloģiju jomas pedagogu pieredzes apmaiņa
Biruta Īsā saite
Img 0287 24. februārī Jēkabpils novada tehnoloģiju jomas skolotāji devās pieredzes apmaiņā uz Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju un Rēzeknes Valsts 1. ģimnāziju. Pieredzes apmaiņā tikās Jēkabpils Valsts ģimnāzijas, Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas, Jēkabpils novada, Rēzeknes valstspilsētas tehnoloģiju jomas pedagogi. Tikšanās sākās ar RTA inženieru fakultātes un Fizikālo procesu un lāzertehnoloģiju pētnieciskā centra iepazīšanu. Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijā pedagogi meistarklasēs uzzināja vairāk par Mākslīgo intelektu, radošumu, dalījās pieredzē, programmēja robotus.

Img 0278

Foto: Vladislavs Jeļisejevs

Vairāk foto: https://ej.uz/bwqp

Jēkabpils novada pedagogu atsauksmes:

“Paldies par lielisko iespēju piedalīties pieredzes apmaiņas izbraukumā. Ļoti patika visas aktivitātes un noteikti ir ko aizņemties savā darba praksē. Gaidīšu ar nepacietību vēl kādu kopīgu pasākumu! :)”

“Brauciens deva iespēju iepazīt jaunus cilvēkus, citas mācību iestādes, viņu darba apstākļus. Izrunāt mācību darbā pielietotajām metodēm, viedokļus par jaunā mācību saturu.”

“Seminārs deva iespēju iepazīties ar citu skolu, kā notiek mācību process tajā pēc rekonstrukcijas. Semināra nodarbības bija ļoti vērtīgas. Svarīgi bija arī iepazīties ar Rēzeknes Tehnoloģijas augstskolas studiju piedāvājumu un nodrošinājumu, lai varētu informēt skolēnus. Patīkami bija satikt kolēģus no citām skolām.”

Liels paldies katram, kas organizēja, dalījās un piedalījās šajā pieredzes apmaiņā un kopīgi radīja pozitīvi izglītojošu gaisotni Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā un Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijā. Milzum paldies Vēsmai Poplavskai (Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas direktora vietniecei), kas noorganizēja sirsnīgo, labi saplānoto un ar noderīgām zināšanām un prasmēm bagāto Jēkabpils novada un Rēzeknes valstspilsētas pedagogu pieredzes apmaiņu! :-)

Specpaldies šoferim Guntaram Balodim par drošo mūsu transportēšanu sarežģītajos laika apstākļos!

Informāciju apkopoja Jēkabpils novada tehnoloģiju (datorika) jomas pedagogu koordinatore
Biruta Lasmane