Sākums Kontakti
Foto Vārds, uzvārds Amats Tālrunis  E-pasts
Scadro Laila Ščadro izglītības psihologs 27136072 laila.scadro@jvg.edu.lv
Vanaga Anita Vanaga sociālais pedagogs

26639420

anita.vanaga@jvg.edu.lv
  Sarmīte Stikāne pedagogs karjeras konsultants

26165237

sarmite.stikane@gmail.com
  Zita Neifelde medmāsa

26362780

zita.neifelde@jvg.edu.lv
Grigalovica Anita Grigaloviča bibliotekāre 65237555 anita.grigalovica@jvg.edu.lv
Dilbeka Malda Dilbeka bibliotekāre 65237555 malda.dilbeka@jvg.edu.lv
Beitane Inese Beitāne lietvede 65237551 jvg@jvg.edu.lv
Andrejeva

Inga Andrejeva

saimniecības daļas vadītāja 22305636 inga.andrejeva@jvg.edu.lv