30
Mai
12.b klases labais darbs – piparkūkas Jēkabpils reģionālās slimnīcas Bērnu nodaļas slimniekiem
Biruta Īsā saite
Labaisdarbs12b 01
vairāk mirkļus var
aplūkot saitē: 
/ej-uz/50142

Mūsu klases skolnieces Evelīna, Iveta un Jekaterina pilsoniskās līdzdalības projekta ietvaros aizsāka akciju "KoMedikis", kuras ideja bija organizēt slimnīcas klaunādes akciju Jēkabpils reģionālās slimnīcas bērnu nodaļā, sniegt pozitīvas emocijas bērniem slimnīcas telpās, lai tie justos drošāk un lai mazinātu viņu stresu pirms veselības stāvokļa uzlabošanas procedūrām.
Mūsu klase izlēma sagatavot bērniem nelielas saldas dāvanas – pašu gatavotas piparkūkas.

Ar aizraujošu radošumu mēs no sirds cepām un dekorējām katru piparkūku, ieliekot tajās ne tikai garšu, bet arī mīlestību un pozitīvu enerģiju. Tas bija mūsu veids, kā ar nelielu, bet no sirds nākošu dāvanu radīt prieku bērniem slimnīcā.

Mūsu "trako zaķu" duets sniedza neaizmirstamu izklaides pieredzi, palīdzot bērniem novērst uzmanību no slimības un piedzīvot īsu, bet īpašu laiku, smieklu un prieka pilnu.

No sirds izsakām pateicību slimnīcas vadībai par atbalstu šīs akcijas īstenošanā, kā arī mūsu apbrīnojamajiem "aktieriem-zaķiem" – Evelīnai Stikānei un Anetei Bērziņai par viņu nenogurstošo entuziasmu un siltumu, ko viņi ienesa slimnīcā.

Tas nebija tikai “labais darbs” – tā bija iespēja dāvāt daļiņu svētku un cerības tiem, kam šajos brīžos nepieciešama īpaša aprūpe un uzmanība.

Turpināsim darīt labus darbus un ienest prieku citu dzīvēs!

Jekaterina Zeņina, 12.b