27
Nov
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas 11.b klase ar Latvijas skolas somu izlaužas no I. Ziedoņa istabas labirintiem...
Biruta Īsā saite
Skolas Soma 11B 01

3. novembrī mēs, 11.b klase un audzinātāja Inga Saulīte, devāmies ekskursijā uz Rīgu.

Ekskursijas pirmā pietura bija Valsts Koksnes un Ķīmijas institūts, kurā parādīja visas institūta nozares, šī vieta mums patiešām iemācīja daudz ko jaunu, kā arī iedvesmoja idejas Zinātniski pētnieciskajam darbam, kurš mums drīz būs jāizstrādā.

Nākamā pietura bija RSU Anatomikuma muzejs, šī vieta bija nedaudz emocionāli smaga, jo redzēt tik daudz cilvēku orgānu un ķermeņu daļu nav emocionāli viegli jebkuram, bet mūs kā nākotnes ķīmiķus un biologus tas ļoti aizrāva.

Skolas Soma 11B 02 Pienāca laiks Ziedoņa izlaušanās spēlei, lielākajai klases daļai šāda veida aktivitāte bija jaunums, tomēr es nevaru noliegt, ka šī bija mūsu mīļākā stacija. Šī vieta mūs tiešām patīkami pārsteidza, mūs sadalīja dažādās grupās un tad kā komandai, minot mīklas un risinot dažādus uzdevumus, mums bija jāatrod atslēga, kura mūs izlaida no istabas. Nebijām gaidījuši, ka šī spēle mūs tik ļoti aizraus un vienos, mēs noteikti brauksim vēlreiz!
Skolas Soma 11B 03 Pirmspēdējā vieta bija Zelta boulings, kurš mums sagādāja ļoti daudz pozitīvu emociju, lai gan mēs nespēlējām pārāk labi, mūsu atbalsts un jaukie, uzmundrinošie vārdi lika justies katram kā profesionālam spēlētājam. Protams, pēc garās dienas mēs bijām diezgan izsalkuši, tādēļ iebraucām paēst ēstuvē “Lido”, ēdiens bija neapstrīdami garšīgs. Ar piepildītiem vēderiem un priekpilnām sejām mēs devāmies mājās, autobusā vēl neiekāpuši, jau runājām, ka šīs vietas apmeklēsim vēlreiz!

11.b klases vārdā, Laura Pazuha

  Skolas Soma 11B 04