Sākums Ziņas Notikumi Notikumi
14
Mai
Deju kolektīvs "Kauranieši" atskatās uz deju skati
Biruta Īsā saite
Skate1

11.04. Viesītes kultūras centrā “Sēlija” pulcējās skolēnu deju kolektīvi no visa Jēkabpils novada, lai parādītu žūrijai un skatītājiem apgūto Dziesmu un Deju svētku koprepertuāru.

Lai gan skolu jaunatnes Dziesmu un Deju svētki notiks tikai nākamgad, bērni un jaunieši jau tagad cītīgi gatavojas un apgūst svētku programmu deju lielkoncertam “Es atvēru Laimas dārzu”.

Skate2 Šogad žūrija iepazina kolektīvus un potenciālos dalībniekus, kuri svētkos varētu piedalīties, toties nākamgad notiks galvenā skate, kuras laikā žūrija noteiks, kuri kolektīvi dosies uz šiem svētkiem.

Starp 13 Jēkabpils novada deju kolektīviem skatuves grīdu rībināja arī mūsu skolas jauniešu deju kolektīvs “Kauranieši”. Ņemot vērā to, ka šogad kolektīvam ir pievienojušies daudz jaunu dejotāju, kuriem uzkāpt uz skatuves ar tik lielu atbildību un domu, ka viņi tiek vērtēti ar punktiem, nebija viegli. Taču beigās visi bija patīkami pārsteigti, jo mēs esam saņēmuši augstāko pakāpi!

Skate3 Visi esam ļoti gandarīti un priecīgi par mūsu sniegumu skatē, jo visos mēģinājumos tika ieguldīts milzīgs darbs un pūles, lai parādītu žūrijai un skatītājiem visu, uz ko mēs esam spējīgi.

Atmiņās par skati dalās kolektīva “Kauranieši” dejotāji:

Kārlis: Salīdzinot ar pēdējo skati, šajā mums gāja labāk. Skates atmosfēra bija ļoti saspringta un daudzi uztraucās, bet ar kopīgiem spēkiem mēs bailes pārvarējām un guvām lieliskus rezultātus! Bija forši!

Beāte: Šī bija mana pirmā deju skate… gatavošanās skatei prasīja lielu izturību un pacietību, mēģinājumos cītīgi strādājām, lai skatē parādītu sevi uz visiem 100%. Neskatoties uz to, ka bija liels satraukums, kolektīvā valdīja patīkama gaisotne, kas palīdzēja neļauties stresam un izbaudīt katru deju soli ar prieku.

Pauls: Šajā skatē mēs visi bijām saliedēti un spējām ar grūtu darbu panākt augstus rezultātus – augstāko pakāpi. Mums vēl ir, kur tiekties, bet es zinu, ka mēs to spējam un mums tas izdosies! “Kauranieši” – paši labākie!!

Justīne: Kā mana pirmā skate, tā bija ļoti laba, jo beigās ieguvām augstāko pakāpi. Nebiju apšaubījusi mūsu, “Kauraniešu”, spējas, tāpēc tas nebija liels pārsteigums. Pirms iešanas uz skatuves nebija satraukuma, un varu ar gandarījumu teikt, ka viss izdevās. Laika bija pietiekami, lai visu izdarītu, nemaz nebija jāsteidzas.

Gustavs: Kopumā skate bija aizraujoša, negaidīju, ka dabūsim augstāko pakāpi, bet esmu priecīgs. Bija interesanti redzēt citus kolektīvus un viņu dejas. Tagad tikai atliek dabūt augstāko pakāpi arī nākamgad.

Līva: Šī bija mana pirmā deju skate. Pirms tās bija uztraukums, bet ar kopīgu atbalstu no kolektīva tas pārgāja. Iegūstot skates rezultātus, bijām pārsteigti, un tie mūs motivēja strādāt un censties arvien vairāk turpmākajos deju mēģinājumos.

Paldies mūsu kolektīva vadītājai Ingrīdai Feldmanei par sagatavošanu un motivēšanu deju skatei, bez Tevis mēs nebūtu guvuši tik lieliskus rezultātus un neaprakstāmas emocijas!

"Kauraniešu" vārdā, Līga Andersiņa, 10.b