22
Mai
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas 10.a klase veic Labo darbu - stāda mežu
ivetao Īsā saite
10 A Ld4  

Otrdien, 16. maijā, mēs, 10.a klases skolēni, veicām labo darbu. Šogad izpalīdzējām mātei dabai - stādījām priedes meža izcirtumos. Visiem bija satraukums par laikapstākļiem, jo dienu solīja ļoti lietainu, bet mēs nebaidījāmies, mēs to paveicām - lai gan lietus brīžiem tiešām smidzināja, iestādījām 3200 priedes!

Pēc labi padarīta darba godam nopelnījām arī pikniku - cepām desas, jokojām un bijām priecīgi par jauki izdevušos dienu svaigā gaisā un superīgā kompānijā. Atsauksmes par pieredzēto sniedza arī mūsu klasesbiedri...

Linda P.: "Koku stādīšana bija kaut kas jauns un nebijis, lai gan, neskatoties uz to, sadarbojoties ar savu pārinieku, darbs veicās ļoti raiti. Kopumā bija interesanti un aizraujoši!"

Norberts: "Mums viss veicās ātri, varējām gan pasmieties par dažādām jautrībām, gan arī līdz sviedriem pastrādāt!"

Renārs: "Manuprāt, diena pagāja labi, veicinājām klases saliedētību un kopīgi stādījām mežu. Darbojāmies kā īsta komanda, nevienu neatstājot vienatnē, šī diena bija izdevusies, un tagad varam būt lepni, ka mēs savu roku Latvijas mežu attīstībā esam pielikuši."

Markuss: "Manuprāt, koku stādīšana norisinājās raiti un ātri. Tas bija labs veids, kā pavadīt laiku brīvā dabā un palīdzēt Latvijas nākotnei."

10 A Ld 10 A Ld1 10 A Ld2 10 A Ld3

Klasesbiedri bija sajūsmā par dabā pavadīto dienu un ar prieku kādreiz vēl piedalītos meža stādīšanā. Sakām paldies sk. Anitai Vanagai, ka paņēma mūs savā paspārnē, kamēr klases audzinātāja nedaudz atpūtās, veseļojās un uzņēma spēkus, kā arī paldies klases vecākiem, kuri mūs atbalstīja!

10.a klases vārdā, Evelīna Stikāne un Rendijs Ziediņš