"Kauranieši" atskatās uz deju kolektīvu darba skati un aicina uz koncertu

"Kauranieši" atskatās uz deju kolektīvu darba skati un aicina uz koncertu


Ceturtdien, 6.februārī, mūsu skolas deju kolektīvs “Kauranieši” devās uz Viesītes Kultūras centru “Sēlija”, lai izdejotu četras XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku repertuāra dejas.

Redzot pasākumu plānā to, ka šis pasākums ir darba skate, mēs nedaudz sabijāmies. Mulsumu radīja vārds "skate". Bet beigās satraukums bija lieks, jo šajā pasākumā mūsu veikumu nevērtēja ar punktiem.

Deju laikā satraukums nebija jūtams – visi jau ir pieraduši pie sajūtas, kā ir kāpt un dejot uz skatuves.

Manuprāt, šis bija labs un jaudīgs treniņš tam, lai saprastu, kā būs lielajā skatē tad, kad mūsu dejas reāli tiks vērtētas ar punktiem.

Tagad sāksim pārrunāt un cītīgi labot pieļautās kļūdas dejās, lai lielajā skatē iegūtu pēc iespējas labākus rezultātus!

Un, protams, gatavosimies savam ikgadējam kolektīva dzimšanas dienas koncertam “Mūsu laiks dejot!”!

Tajā uz skatuves kāps arī mūsu draugi: JDK “Dzīpari” no Ogres Valsts ģimnāzijas, JDK “Žuburi” no Lubānas un TDA “Zelta sietiņš” no Rīgas.

Tiekamies 15.februārī plkst. 17.00 Krustpils Kultūras centrā!

dejotāju vārdā, Līga Andersiņa, 11.b

Informācija

Publicēts: 11.02.2025 00:00:00

Galvenā kategorija: notikumi

Citās kategorijās: deju-kolektivs-kauraniesi

Aptuvenais lasīšanas laiks: 1 minūte

Autors: biruta

Īsā saite