Nov
7. klases nostiprina zināšanas par atkritumu šķirošanu
Zala Josta

Šī gada 12. novembrī plkst. 10:00 EUROPE DIRECT Jēkabpils centrs sadarbībā ar SIA “Zaļā josta” organizēja  tiešsaistes pasākumu Jēkabpils novada skolu 5.-7. klašu skolēniem.

“Kāpēc šķirot atkritumus ir nozīmīgi? Atkritumu resursi!”

Jēkabpils Valsts ģimnāzijas 7-to klašu skolēniem bija iespēja piedalīties šajā tiešsaistes nodarbībā un uzzināt daudz jaunas informācijas par atkritumu šķirošanas iespējām. Skolēni tika iepazīstināti ar šķirošanas pamatnosacījumiem, īpaši tika uzsvērts, kā to darīt pareizi, jo kā teica lekcijas vadītāja SIA “Zaļā josta” pārstāve Aija Caune: “Viena darvas karote var sabojāt visu medus podu.”

Lekcijas mērķis bija sniegt informāciju par atkritumu šķiršanas nepieciešamību un tās nozīmi, iepazīstināt skolu audzēkņus ar jaunumiem atkritumu šķirošanas jomā, sniegt ieskatu par pareizu atkritumu šķirošanu, kā arī parādīt, kā atkritumi var tikt izmantoti kā otrreizējie izejmateriāli jaunu produktu radīšanai.

Domāju, ka šāda veida informācija bija ļoti noderīga un tā būtu regulāri jāatsvaidzina, jo labos ieradumus veidojam pakāpeniski jau no agrīna skolas vecuma.

Paldies Jēkabpils Agrobiznesa koledžai par piedāvāto iespēju!

7-to klašu audzinātāju vārdā, Dace Seglēre